В суботу відбудеться служба Божа
в каплиці, в санаторії Лермонтовський.
Потім -- вечірня, в 17.00
І в неділю -- утреня в 7.30,
і Літургія в 9.00
Всім ревності по Богу.
Докладніше
Служили сьогодні службу Божу в колонії посиленого режиму.
Помолились, прочитали Євангеліє, і почули проповідь про те,
що віруючий в Христа, якщо і помре -- оживе...
...і наша частина заключається в тому, щоб...Докладніше
Відбулася Літургія в тюрмі.Ув'язнений, з котрим сьогодні служили, приніс списки з іменами інших ув'язнених -- і тих, хто сидить, і тих, хто звільнився уже, їхніх рідних і близьких, і тих з них, кого з нами уже...Докладніше
Ось надійшов лист з жіночої колонії:
"Отче Дмитрій це Ірина Вам пише
Ви мені висилали ліки
мене привезли з лікарні
хочу звернутися до Вас за допомогою
я хотіла попросити щось з їжі
якщо є така можливість...Докладніше