Сьогодні після того, як ми з Домбровская Ольга відгрузили велику передачу в СІЗО,
проповідував і служив на тюремних корпусах.
Хочу провести службу за участю ще одного священника -- сподіваюсь,
завтра під час...Докладніше
Вчора відбулося освячення
каплиці Преподобної Аполінарії
в одеському СІЗО.
Каплиця знаходиться прямо на тюремному корпусі,
де утримуються неповнолітні арештанти,
жінки, та іноземці.
Великі і дивні діла Твої...Докладніше
Завтра, в суботу, в каплиці в санаторії Лермонтовський,
відбудеться Літургія, потім -- Велика панахида по усопших:
будемо молитися, просити Бога про милість до тих, кого з нами уже
сьогодні нема, і до нас,...Докладніше
Ми намагаємося виконати усі заповіти нашого Господа і Спасителя.
Тому вчора зібрали та відправили гуманітарну допомогу гостро нужденим в'язням у Дніпропетровську, Кіровоградську, Харківську та Львівську...Докладніше