+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Хрещення в тюрмі, та інші потреби Місії

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Провів у в'язниці майже весь день -- спілкувався з ув'язненими, передав їм фотографії з Різдвяної служби -- особлива подяка і земний уклін Борис Бухман. Відремонтував освітлення в каплиці Воскресіння Христового, повісив кілька ікон, і доробив деякі дрібниці , до яких ніяк не доходили руки. Тепер дойшли.
На Привозі зняв з кредитної карти останні гроші, які там були, і купив сотню хрестиків для в'язнів, клей, фарбу -- попросив арештант в тюрмі: ікони буде робити -- нехай  займається корисною справою.
Ніяк не можу сформулювати прохання про  пожертви: треба буде сплатити за УЗД ув'язненому, потім потрібні будуть ліки, я так розумію...

Треба облачення віддати в хім чистку

придбати вінці -- вінчання 27 січня в колонії посиленого режиму,

і хрест напрестольний дуже потрібний,

і в світле свято Хрещення Господнього буду хрестити кількох в'язнів в тюрмі: потрібен хрест напрестольний, свыдоцтва про хрещення, тепловентилятор -- дуже холодно в каплиці,  кошти на дорогу...

...і ще дуже багато всього...


Давайте просто будемо робити те, що потрібно робити, то, що правильно і дуже важливо -- разом.

 

Тут можна долучитися:         http://mission.tyurem.net/ru/help

На фото -- крещение в тюрьме в прошлом году

 

СІЗО

Ще блоги

Написав великий - превеликий пост ... ...і ненавмисно видалив... Засмутився. Тепер -- коротко. Служба Божа в колонії відбулася. Помолились. Всіх пом'янули. Причастились Святих Христових Тайн. Після служби --... Докладніше
Завтра Літургія в колонії посиленого режиму. Є благочестива ініціатива -- після служби напоїти ув'язнених прихожан чаєм з пасками. Для реалізації цієї ідеї потрібно: Паски. Чай. Цукор. Одноразові стаканчики і... Докладніше
Зараз у центрі соціальної адаптації Одигітрія проходить реабілітацію стаціонарно одна людина. Амбулаторно приходять 4-5 на тиждень. Ну, а дистанційно порахувати неможливо. Відправляємо хворим та гостро... Докладніше
Сьогодні служили Літургію Першосвячених Дарів в каплиці Преподобної Аполінарії в Одеському СІЗО.  Помолились за мир в Україні, за всіх нас, за Одесу, за воїнів,  і за усіх ув'язнених, які шукають Господа,... Докладніше
Арештанти Селидівської колонії просять про допомогу: Ліки -- ібупрофен, диклофенак, кетанов... Арештанти Одеського СІЗО потребують  табуретку для хворого (буду замовляти в цеху),  два відра пластикових, два... Докладніше