+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні після того, як ми з Домбровская Ольга відгрузили велику передачу в СІЗО,

проповідував і служив на тюремних корпусах.

Хочу провести службу за участю ще одного священника -- сподіваюсь,

завтра під час зустрічі з начальником, ми дійдемо згоди, і служба відбудеться, як заплановано.

Всім любові.

P.S. Я вважаю відміну закону Савченко

в вищій ступені неправильним: тепер у суддів і слідчих нема стимулу працювати скоріше,

ну, і саме перебування людини в тюрмі різко відрізняється від життя в таборі.

Мене мало не знудило, коли я зайшов сьогодні на тюремний корпус -- до цього сморіду швидко звикаєш,

але від цього свіжіше не стає.

Закон потрібно було допрацювати, а не просто відмінити.

Дуже погано.

https://mission.tyurem.net/ru

СІЗО

Ще блоги

Благодійна організація  "Благодійний фонд "Одігітрія"  проводить духовну, реабілітаційну і соціальну роботу в місцях  позбавлення волі, надає підтримку тим, хто звільнився з місць позбавлення волі,  підтримує... Докладніше
Після 6 судимостей...позвонила людина, звуть Олександр... Докладніше
Літургія завтра в таборі. Везу ув'язненим духовну літературу... ...і продукти харчування. Всім -- безперервної  молитви, покаяння, і радості в Дусі Святому. Докладніше
Відбулася  Літургія Першосвячених  Дарів в храмі Нерукотворного Образа Господа Нашого Ісуса Христа при СНІД хосписі в Кривій Балці... Декілька чоловік були на службі, Докладніше
Сьогодні нарешті потрапив в приміщення -- ключі так і не знайшли -- зірвали замок, і повісили інший... На сьогодняшній день в приміщенні Центра  робити нічого не можна, крім ремонту... ...але фінансовий стан... Докладніше