+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні після того, як ми з Домбровская Ольга відгрузили велику передачу в СІЗО,

проповідував і служив на тюремних корпусах.

Хочу провести службу за участю ще одного священника -- сподіваюсь,

завтра під час зустрічі з начальником, ми дійдемо згоди, і служба відбудеться, як заплановано.

Всім любові.

P.S. Я вважаю відміну закону Савченко

в вищій ступені неправильним: тепер у суддів і слідчих нема стимулу працювати скоріше,

ну, і саме перебування людини в тюрмі різко відрізняється від життя в таборі.

Мене мало не знудило, коли я зайшов сьогодні на тюремний корпус -- до цього сморіду швидко звикаєш,

але від цього свіжіше не стає.

Закон потрібно було допрацювати, а не просто відмінити.

Дуже погано.

https://mission.tyurem.net/ru

СІЗО

Ще блоги

Продовжуються роботи по створенню Каплиці Преподобної Аполінарії в тюрмі, на тюремному корпусі, де утримуються неповнолітні арештанти, жінки і громадяни інших держав. Роботи рухаються не дуже швидко, але... Докладніше
Відбулася Літургія в жіночій виправній колонії. "Не здорові мають потребу в лікарю, але хворі. І Я прийшов закликати не праведників, але грішників до каяття" Хто хворий, хто грішний?Простіше, мабуть, спитати:... Докладніше
Відбулася Літургія в тюрмі.Ув'язнений, з котрим сьогодні служили, приніс списки з іменами інших ув'язнених -- і тих, хто сидить, і тих, хто звільнився уже, їхніх рідних і близьких, і тих з них, кого з нами уже... Докладніше
Якісь добрі люди -- матушка Світлана до них виходила, я їх навіть не бачив -- привезли прекрасну передачу для роботи з ув'язненими:  одних штанів пар 20, і футболки, і светри, і куртки...  дякую дуже вам... Докладніше