+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Післясмак...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Після чотирёх днів навчання

в Білоцерківському училищі проф підготовки персонала

Державної кримінальної виконавчої служби України, 

після всіх статистичних даних, 

спілкування з представниками пенітенціарних закладів, 

остаточно сформувалося бачення створення на базі

Православної Церкви 

Центра Адаптациії Реабілітації і Соціалізації

звільнених з місць позбавлення волі, а в широкому сенсі -- 

Центр задуманий, як інститут, який силами

общини і волонтерів, буде надавати допомогу --

-- психологічну, юридичну, духовно-моральну, і матеріальну --

-- всім, хто потрапив в важку ситуацію.

Я щиро вірю, що Спаситель дасть можливість реалізувати цей проект.

При підтримці благодійної організації

"Благодійний фонд "Одігітрія".

 

 

Реабілітаційний Центр

Ще блоги

Плани на цей тиждень величезні --  служби в тюрмі, колонії, і СНІД центрі,  документи -- адвокат -- суд... ЖЕК -- податкова -- тюремне управління... ...і ще багато всього, що зараз не заплануєш... Всім... Докладніше
Сьогодні нарешті потрапив в приміщення -- ключі так і не знайшли -- зірвали замок, і повісили інший... На сьогодняшній день в приміщенні Центра  робити нічого не можна, крім ремонту... ...але фінансовий стан... Докладніше
Три кіло мандарин, три кіло яблук, півтора кіло цукерок, грамів 800 печива в шоколаді, і 60 грн -- це все, що у мене сьогодні є до Нового Року і Різдва для поздоровлення неповнолітніх  в'язнів, нечислених... Докладніше
Якісь добрі люди -- матушка Світлана до них виходила, я їх навіть не бачив -- привезли прекрасну передачу для роботи з ув'язненими:  одних штанів пар 20, і футболки, і светри, і куртки...  дякую дуже вам... Докладніше
Сьогодні на Літургії в тюрмі святкували Великдень. Воістину -- Христос Воскрес! Докладніше