+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Литургія в тюрмі сьогодні

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.
Відбулася Літургія в тюрмі.
Помолились за Україну, за Одесу, за керівництво і владу, за воїнство, за мир, за нас, грішних і злих, і пом'янули усопших.
З проповіді:
Якщо ми взялися за діло Боже, и не важливо -- чи робимо ми його самі, чи якимось чином допомагаємо здійсненню його, все одно: належить виконувати його максимально якісно, від усього серця і з усих сил.
Бо написано: проклятий всякий, що робить діло Господнє зневажливо.
А в широкому розумінні -- все наше життя є одна велика справа Божа. Справа ця -- спасіння власної душі.
Так це ж наша справа?
Ні, бо людині неможливо самій спастись.
А мізерні справи наші, роботи, бізнесИ різноманітні, торгівля...це теж діло Боже?
Ну, це в кого як...але написано: все що робите, словом чи ділом, робіть у славу Господню.
Ось і виходить, що і роботи наші, і виховання дітей, котрих нам довірив Всевишній, і все-все -- це все Боже.
Якщо тільки ми в Бозі, а Він в нас.
СІЗО

Ще блоги

Провів сьогодні пів дня в тюрмі --  спілкувався з ув'язненими,  і співробітниками закладу.  Передав арештантам цукерки -  яблука - печиво -- мандаринки,  телевізор -- нижню білизну... Кожен з нас вірить,  що... Докладніше
Відвідав сьогодні тюремну лікарню,  поговорив з болящими в'язнями, лікарями,  побачився з малюком Матвієм, і його мамою -- Світланою. Одного ув'язненого потрібно терміново везти на обстеження...  ...але поки... Докладніше
Продовжуються роботи по створенню Каплиці Преподобної Аполінарії в тюрмі, на тюремному корпусі, де утримуються неповнолітні арештанти, жінки і громадяни інших держав. Роботи рухаються не дуже швидко, але... Докладніше
Майстер порахував вартість заміни вікон  в центрі соціальної адаптації,  і діючому складі--офісі православної місії "Одігітрія" Ось, публікую кошторис... http://mission.tyurem.net/ru/help Докладніше
В тимчасовому приміщенні центру соціальної адаптації на даний момент знаходяться три людини: два чоловіки і одна жінка. Там же проживають два малюка, 6 і 7 років, бабуся пенсіонерка, і я з матушкою Світланою.... Докладніше