+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Литургія в тюрмі сьогодні

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.
Відбулася Літургія в тюрмі.
Помолились за Україну, за Одесу, за керівництво і владу, за воїнство, за мир, за нас, грішних і злих, і пом'янули усопших.
З проповіді:
Якщо ми взялися за діло Боже, и не важливо -- чи робимо ми його самі, чи якимось чином допомагаємо здійсненню його, все одно: належить виконувати його максимально якісно, від усього серця і з усих сил.
Бо написано: проклятий всякий, що робить діло Господнє зневажливо.
А в широкому розумінні -- все наше життя є одна велика справа Божа. Справа ця -- спасіння власної душі.
Так це ж наша справа?
Ні, бо людині неможливо самій спастись.
А мізерні справи наші, роботи, бізнесИ різноманітні, торгівля...це теж діло Боже?
Ну, це в кого як...але написано: все що робите, словом чи ділом, робіть у славу Господню.
Ось і виходить, що і роботи наші, і виховання дітей, котрих нам довірив Всевишній, і все-все -- це все Боже.
Якщо тільки ми в Бозі, а Він в нас.
СІЗО

Ще блоги

Сьогодні після Літургії в каплиці Преподобного Сергія Послушного Київопечерського, в санаторії Лермонтовський, поїхав охрещувати, сповідати, і причащати ув'язнених Ширяївського виправного центру. В завершенні... Докладніше
Відвідав сьогодні тюремну лікарню,  поговорив з болящими в'язнями, лікарями,  побачився з малюком Матвієм, і його мамою -- Світланою. Одного ув'язненого потрібно терміново везти на обстеження...  ...але поки... Докладніше
Наближається Різдво Христове! Треба поїхати в 9-е відділення психіатричної лікарні, поздоровити діток, котрі залишились у відділені -- їх там душ 5 -- подарувати солодкі подарунки... Це можна зробити 6 -10... Докладніше
Подзвонила людина -- завтра звільняється з колонії в Івано -- Франківську. Каже -- йти немає куди, сирота, ніхто не чекає, родичі виписали його з квартири... Проситься на будь-яку роботу, хоч при храмі, хоч де... Докладніше