+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні сповідав, причащав, і бесідував

з ув'язненими одеського СІЗО.

Серед них немало достойних людей, 

котрі розповідають свої

сумні історії, трагічні, 

трагікомічні, і дурні...

...і Спаситель поміщає багатьох в тюрми

і табори, тому що якщо не сховати їх -- від них 

самих же -- вони загинуть. 

А так у них з'являється шанс знайти зачатки віри, 

переосмислити приорітети і системи цінностей, 

побудувати свої нові сенси...

Це, звичайно, ті, хто здатен мислити.

Ну, а з тими, хто залишився на своїх позиціях,

і не думає нічого змінювати в житті,

при сьогоднішній діючій тюремній системі

нічого не можна зробити.

На жаль... 

Всім терпіння і віри...

 

СІЗО

Ще блоги

Поїду до неповнолітніх арештантів в тюрму завтра...  Нагадаю їм, що дні їх земного буття мають кінець,  і поздоровлю з наступаючим... Повезу білизну постільну, і нижню,  цукерки, печиво, одяг і взуття.... ... Докладніше
Я весь час говорю -- потрібен Центр адаптації, Докладніше
  Все добре, просто чудово, за виключенням деяких моментів:    ми не справляємося.    І зараз у мене нема ні фізичної, ні матеріальної можливості,   нема душевних сил продовжувати свою діяльність в форматі  ... Докладніше