+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні сповідав, причащав, і бесідував

з ув'язненими одеського СІЗО.

Серед них немало достойних людей, 

котрі розповідають свої

сумні історії, трагічні, 

трагікомічні, і дурні...

...і Спаситель поміщає багатьох в тюрми

і табори, тому що якщо не сховати їх -- від них 

самих же -- вони загинуть. 

А так у них з'являється шанс знайти зачатки віри, 

переосмислити приорітети і системи цінностей, 

побудувати свої нові сенси...

Це, звичайно, ті, хто здатен мислити.

Ну, а з тими, хто залишився на своїх позиціях,

і не думає нічого змінювати в житті,

при сьогоднішній діючій тюремній системі

нічого не можна зробити.

На жаль... 

Всім терпіння і віри...

 

СІЗО

Ще блоги

Потрібно Євангеліє на грузинській мові. Хоча б декільк Нових Завітів. ჩვენ უნდა სახარება , ქართული ენის Докладніше
Потрібно завтра після Літургії в Лермонтовському відвезти в тюрму передачу,  і передати ув'язненим... Зайти в тюремну лікарню до хворого арештанта, поговорити і помолитися... З начальником тюрми узгодити захід... Докладніше
День пройшов: дорога -- суд -- дорога під гаслом "без пригод нам ніяк не можна"... Все почалось з того, що я не встиг на електричку -- документи, які повинні були бути роздруковані на протязі 5 хвилин... Докладніше
Сьогодні служили службу Божу у виправному таборі. Помолились, прочитали Євангеліє,  і причастились Святих Христових Тайн. Передав ув'язненим одяг і взуття. Всім терпіння, і лагідності... Докладніше
Служив сьогодні на тюремному корпусі,  де утримуються неповнолітні арештанти, і жінки. Пацани просять поїсти щось: їх годують,  але цього вистачає тільки щоб не померти з голоду... І на третій корпус потрібно... Докладніше