+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні сповідав, причащав, і бесідував

з ув'язненими одеського СІЗО.

Серед них немало достойних людей, 

котрі розповідають свої

сумні історії, трагічні, 

трагікомічні, і дурні...

...і Спаситель поміщає багатьох в тюрми

і табори, тому що якщо не сховати їх -- від них 

самих же -- вони загинуть. 

А так у них з'являється шанс знайти зачатки віри, 

переосмислити приорітети і системи цінностей, 

побудувати свої нові сенси...

Це, звичайно, ті, хто здатен мислити.

Ну, а з тими, хто залишився на своїх позиціях,

і не думає нічого змінювати в житті,

при сьогоднішній діючій тюремній системі

нічого не можна зробити.

На жаль... 

Всім терпіння і віри...

 

СІЗО

Ще блоги

Після 6 судимостей...позвонила людина, звуть Олександр... Докладніше
Сьогодні, 11 вересня 2017р.  служив Літургію в Одеськом СІЗО. Вірю, що Господь змінює життя, дає покаяння,  і колишні злочинці будуть славити Бога  своїми справами, всім своїм життям.  Всім терпіння і віри. Докладніше
Відбулась служба Божа в колонії посиленого режиму. Помолились за всіх нас, прочитали Євангеліє і причастились Святих Христових Таїн. З проповіді: суть всіх скорбот і неприємностей в наших плотських реакціях... Докладніше