+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні сповідав, причащав, і бесідував

з ув'язненими одеського СІЗО.

Серед них немало достойних людей, 

котрі розповідають свої

сумні історії, трагічні, 

трагікомічні, і дурні...

...і Спаситель поміщає багатьох в тюрми

і табори, тому що якщо не сховати їх -- від них 

самих же -- вони загинуть. 

А так у них з'являється шанс знайти зачатки віри, 

переосмислити приорітети і системи цінностей, 

побудувати свої нові сенси...

Це, звичайно, ті, хто здатен мислити.

Ну, а з тими, хто залишився на своїх позиціях,

і не думає нічого змінювати в житті,

при сьогоднішній діючій тюремній системі

нічого не можна зробити.

На жаль... 

Всім терпіння і віри...

 

СІЗО

Ще блоги

Усім добрім людям, жертовно працюючим, земний уклін та подяка велика! Докладніше
Сьогодні був присутній на комісії по УДЗ (умовно -- достроковому звільненню). Хтось пройшов комісію, хтось буде сидіти до кінця терміну... Володя комісію пройшов, і якщо суд не буде проти (ніби-то нема ніяких... Докладніше
На цьому тижні: Служба в тюрмі Єпархіальні заходи Продовжується будівництво каплиці на тюремному корпусі Служба в колонії посиленого режиму Служба неповнолітнім арештантам в СІЗО Підготовка ув'язненого до... Докладніше
Вранці передали передачу в тюрму: предмети першої необхідності, чай, цукор, цукерки, ручки, зошити...та ін. Докладніше