+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Написав великий - превеликий пост ... ...і ненавмисно видалив... Засмутився. Тепер -- коротко. Служба Божа в колонії відбулася. Помолились. Всіх пом'янули. Причастились Святих Христових Тайн. Після служби --... Докладніше
Сьогодні відбулася служба Божа в виправній колонії. Помолились, сповідали гріхи свої,  і причастились Святих Христових Тайн. Всім -- послушання волі Божої. Докладніше
Сьогодні, 9 травня, відвідали лікарню СНІД центр в Кривій Балці. Поспілкувались з хворими, і прочитали акафіст великомученику і цілителю Пантелеймону Всім здравія. https://mission.tyurem.net/ru/help Докладніше