+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Якісь добрі люди -- матушка Світлана до них виходила, я їх навіть не бачив -- привезли прекрасну передачу для роботи з ув'язненими:  одних штанів пар 20, і футболки, і светри, і куртки...  дякую дуже вам... Докладніше
Сьогодні все встиг, що планував:Відіслав посилку багатодітній родині.Відіслав посилку бувшому в'язню.Отримав посилку з взуттям і одягом для ув'язнених -- завтра віднесу в зону.Отримав посилку з іконами --... Докладніше
Завтра, в суботу, в каплиці в санаторії Лермонтовський, відбудеться Літургія, потім -- Велика панахида по усопших: будемо молитися, просити Бога про милість до тих, кого з нами уже сьогодні нема, і до нас,... Докладніше