+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Служба Божа в виправній колонії -- найважливіший захід з усіх, які проводяться , бо привертає душі ув'язнених до каяття, а їхні життя -- до виправлення... На проповіді -- все одне і те ж: що всяка неправда --... Докладніше
Разом з БО "Благодійний фонд Одигітрія" зібрали та відправили гостро нужденим арештантам у місця позбавлення волі у Дніпровський слідчий ізолятор гуманітарну допомогу: ліки та продукти, гігієну та побутову... Докладніше
За 2024 рік на рахунки благодійної організації "Благодійний фонд "Одигітрія"  надійшло 700 грн. За весь рік 700 грн. ...але за 2024 рік проведено величезну роботу:  лише новою поштою відправлено понад 200... Докладніше
Вранці передали передачу в тюрму: предмети першої необхідності, чай, цукор, цукерки, ручки, зошити...та ін. Докладніше
Зараз їду в колонію посиленого режиму --  зберу на завтрішню службу арештантів,  і забезпечу їм вихід на Літургію. У нас декілька нових людей,  і тюремна парафія має потребу у: Взуття Зубна паста і щітки Носки... Докладніше