+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Відправив, адресно для хворої, яка звернулась з проханням про допомогу, в тюремну лікарню Чернігівського СІЗО,  кошти на закупку предметів першої необхідності... Тим, хто жертовно потрудився -- земний уклін... Докладніше
Сьогодні відбулася Літургія в колонії посиленого режиму... Докладніше
Закупили, зібрали та відправили гостро нужденим та хворим в'язням у Полтавську, Львівську, Сумську та Криворізьку області гуманітарну допомогу - продукти, ліки, побутову хімію, взуття та гігієну. Докладніше
Служили сьогодні службу Божу в Одеському СІЗО Помолились за всіх нас, прочитали Євангеліє,  і причастились Святих Христових Тайн.  Після Літургії -- спілкування з ув'язненими,  і адміністрацією.  Передав... Докладніше