+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Раби Божі?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Якщо ми займаємося тільки тим, що самі вважаємо правильним,

не покладаючи на себе ніяких  додаткових обов'язків, то в чому

наше синівство Богу?

Якщо живемо для близьких своїх, членів своїх сімей, і друзів, 

то де тут жертва Господня? Якщо керуємося тільки своєю волею,

дещо озираючись на кримінальний кодекс -- хіба ми учні Спасителя?

Що нас робить рабами Христа?

Бо деякі з нас все-таки іноді відвідують Церкву Божу, 

і називаються: раб(а) Божий такий-то...

Чи ніякі ми не раби, не учні, і взагалі -- що робить нас християнами, 

якщо Трапеза Господня для нас на якомусь там передостанньому місці,

а благодать Божа не варта ні уваги, ні часу, ні зусиль...

 

 

 

Церква

Ще блоги

Після Літургії сьогодні поїхав в 11 міську лікарню, на Слободці котра --  переказали дружньо налаштовані протестанти,  що хворий потребує мене. Приїжджаю... Зазвичай, після спілкування , я кажу --  цій людині... Докладніше
Слово Боже -- заповіді Бога Всевишнього -- глаголи вічного життя, те, що ми повинні РОБИТИ.Це я до теми розпочатого Різдвяного посту.Піст -- це:Годувати голодних -- відмовляючи в якихось смаколиках собі,... Докладніше
Завтра заупокійна служба Божа в санатораї Лермонтовський, в Каплиці Преподобного Сергія послушного Київопечерського. 1й корпус, 3й поверх Будемо молитися, просити Господа про милість, про прощення гріхів, і... Докладніше
Сьогодні відбулася Літургія в колонії посиленого режиму.На службі -- більш ніж 30 чоловік.П'ятеро причастилися Святих Христових Таїн.Познайомився з новим начальником колонії: завтра поїду говорити -- хочу... Докладніше