+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Відвідав сьогодні СНІД центр, стаціонар, котрий в Кривій Балці.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Відвідав сьогодні СНІД центр, стаціонар, котрий в Кривій Балці.

Обійшов всі палати, поговорив з хворими, і відслужив молебень за здравіє.

Запланували Літургію на середу.

Всім здравія душі і міцності тіла.

 

Лікарні

Ще блоги

Тільки що подзвонили з тюремної лікарні,  і просять шампунь, мило, пральний порошок,  і трохи чаю... ...це було навіть не прохання, а скоріше -- крик людини, яка практично втратила надію... Я тихенько покладу... Докладніше
Не секрет, що стан тюрми знаходиться на вкрай низькому рівні:  капитальный ремонт не делался  декілька десятків років (!). І ось ув'язнені тюремної лікарні вирішили привести в порядок  три лікарняні палати, де... Докладніше
Служили сьогодні службу Божу в колонії посиленого режиму. Помолились за всіх нас, прочитали Євангеліє,  і причастились Святих Христових Тайн.  Нова людина у нас -- прийшов, уважно все послухав,  подивився,... Докладніше
Завтра служба Божа в виправному таборі посиленого режиму.  Приготував ув'язненим продукти і одяг.  Не бандитам, а грішникам, що каються, які стали на шлях слідування за Христом,  і які становлять Церкву Бога... Докладніше