+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Різдво у в'язниці

Ще блоги

Завтра вранці їду в тюрму домовлятися, щоб обстежили важко хворого ув'язненого. Так, я знаю, повинні безкоштовно, але його будуть дивитися в місті --  конвой його вивезе в Єврейську , і там візьмуть аналізи, ... Докладніше
Поїхав після Літургії в СНІД центр -- подзвонили родичі хворого, попросили "зробітьщосьщотамтреба"... ...а людина практично без свідомості вже -- токсоплазмоз в мізку, температура під 40, стан нестабільний...... Докладніше
День почався з того, що в машині полетів пасок, і ще щось зламалось. Потрібно їхати в лікарню -- сповідати і причащати тяжко хворого Юрія Федоровича... Їхати потрібно відразу з дитячими подарунками, тому що з... Докладніше
Ув'язнений, який успішно працює в іконописній майстерні попросив окуляри... Інший ув'язнений, який також  є вірним просить білизну -- носки з труселями, і постільну... Ще один, який лежить в тюремній лікарні... Докладніше
Запросили на Конференцію. Буду там говорити. Спікер проте... Хочу до 22-23 години в неділю бути в Києві. Може хто їхатиме до цього часу?     ==================================== Всеукраїнський благодійний фонд... Докладніше