+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Так, а що сьогодні?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Підписав договір з Одеською міською радою про аренду

нежилого приміщення під Центр адаптації

для звільнених з місць позбавлення волі.

Поспілкувався з поточних питань

з начальником тюрми, 

і начальником колонії посиленого режиму.

Зламав машину... (ну, чи вона сама...)

Приготував передачу для ув'язнених Одескоъ тюрми, 

написав листи, котры дадуть можливість

завтра служити Літургію.

Завтра служба Божа в тюрмі.

Втомився. Вибачте. 

Всім терпіння і любові.

СІЗО

Ще блоги

Ув'язнені в колонії посиленого режиму гостро потребують взуття -- ось зараз, в таку негоду деякі з них ходять в капцях: нема взуття, чи порвалося, и не підлягає ремонту... У кого є старі чоловічі ботинки, чи... Докладніше
Маскувальні сітки виготовляються, та відправляються до наших воїнів... Важко хворим в'язням, сиротам та немічним відсилаємо гуманітарну допомогу - ліки, медичні засоби, продукти, гігієну та предмети першої... Докладніше
Служили сьогодні першу службу Божу в тюремній каплиці Преподобної Аполінарії.  Помолились за всіх нас, за Україну, за наше місто,  і за всіх ув'язнених і арештованих -- нехай виправляться. Прочитали Євангеліє... Докладніше
Це - в'язниця. І це - в'язниця... Це - в'язниця в Європі. А це в'язниця -- у нас. Шлях  в Європу починається з в'язниць, лікарень і дитячих будинків -- я так думаю... І з іншої сторони -- с судовоъ, виконавчої... Докладніше