+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Так, а що сьогодні?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Підписав договір з Одеською міською радою про аренду

нежилого приміщення під Центр адаптації

для звільнених з місць позбавлення волі.

Поспілкувався з поточних питань

з начальником тюрми, 

і начальником колонії посиленого режиму.

Зламав машину... (ну, чи вона сама...)

Приготував передачу для ув'язнених Одескоъ тюрми, 

написав листи, котры дадуть можливість

завтра служити Літургію.

Завтра служба Божа в тюрмі.

Втомився. Вибачте. 

Всім терпіння і любові.

СІЗО

Ще блоги

Знаю твої справи; ти не холодний, не гарячий; о, якби  ти був холодний, або гарячий!Але, як ти теплий, а не гарячий і не холодний, то вивергну тебе з уст Моїх.Бо ти говориш: "я багатий, розбагатів і нічого не... Докладніше
Думаю, що коли ложка до обіду -- це прекрасно, і милість Божа. Докладніше
Провів у в'язниці майже весь день -- спілкувався з ув'язненими, передав їм фотографії з Різдвяної служби -- особлива подяка і земний уклін Борис Бухман. Докладніше