+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Так, а що сьогодні?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Підписав договір з Одеською міською радою про аренду

нежилого приміщення під Центр адаптації

для звільнених з місць позбавлення волі.

Поспілкувався з поточних питань

з начальником тюрми, 

і начальником колонії посиленого режиму.

Зламав машину... (ну, чи вона сама...)

Приготував передачу для ув'язнених Одескоъ тюрми, 

написав листи, котры дадуть можливість

завтра служити Літургію.

Завтра служба Божа в тюрмі.

Втомився. Вибачте. 

Всім терпіння і любові.

СІЗО

Ще блоги

Сьогодні служили службу Божу в каплиці Преподобної Аполінарії в Одеському СІЗО. Помолились за всіх нас, прочитали Євангеліє, і причастились Святих Христових Тайн.На службі було стільки людей, скільки змогла... Докладніше
У Сполучених Штатах Америки діють сотні різноманітних програм, які направлені на допомогу, соціалізацію, адатпацію та інтеграцію арештантів, звільнившихся з міст позбавлення волі. Окремі установи займаються... Докладніше
Потрібна людина, яка візьме на себе адміністрування сайта,  переводи на англ публикацій, банерообмін, просування і модерування. Простіше кажучи -- потрібен хтось за компьютером, хто буде уділяти кілька годин в... Докладніше
Ось надійшов лист з жіночої колонії:  "Отче Дмитрій це Ірина Вам пише Ви мені висилали ліки мене привезли з лікарні хочу звернутися до Вас за допомогою я хотіла попросити щось з їжі якщо є така можливість... Докладніше
Відбулася Літургія в колонії посиленого режиму. З проповіді:  Борги потрібно віддавати. Тюремне ув'язнення не списує боргу,  але дає відстрочку повернення, тому, що взяв --  поверни, бо написано: "Не... Докладніше