Служили сьогодні службу Божу в Одеській тюрмі
Помолились за всіх нас, прочитали Євангеліє,
і причастились Святих Христових Тайн.
Роботи по створенню каплиці
на тюремному корпусі
ідуть повним ходом.
Передав ув'...Докладніше
Ранок пройшов тут...
Храм Божий -- це небо на землі...
...бо з'явився через любов Бога до нас,
грешних і злих.
Літургія -- Трапеза Господня -- теж через любов...
Все -- через любов -- тому, що Христос --...Докладніше
Служили сьогодні службу Божу в колонії посиленого режиму.
Помолились за всіх нас, прочитали Євангеліє,
і причастились Святих Христових Тайн.
Нова людина у нас -- прийшов, уважно все послухав,
подивився,...Докладніше
Сьогодні адвокат з центру безплатної адвокатської допомоги
вимагав від ув'язненого оплату в розмірі 2000 грн.
за надання послуг в апелляційному суді.
На моє питання: "Як ви думаєте -- де він має ці гроші...Докладніше