+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Литургия в тюрьме, и Рождество в СИЗО

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

У вівторок -- Літургія в тюрмі.

Будемо молитися за народ тюремний -- бандитів і ворів -- нехай подасть їм Господь покаяння, і нехай виправленими вийдуть в наше місто, не стануть убивати і красти, але убоявшися Отця Небесного, не залишаючого дітей своїх без покарання, дадуть відповідь своїй совісті, яка прокинулася -- "Ось я, Господи! Допоможи мені спасти душу мою многогрішну."

На Різдво задумав на корпуса тюремні йти -- камери освячувать -- давно просять уже. І це -- привід для проповеді Євангелія...

І потрібно 5 китайських ліхтарів, аккумуляторних з фарою, а то коли світло вимикають -- життя взагалі зупиняється.

Потрібно купити ці ліхтарі -- дуже сильно мене просили... 

СІЗО

Ще блоги

П'ятнадцятого січня 2022 року виповнилося 10 років місії Одигітрія. Докладніше
Завтра, в суботу -- Літургія в каплиці Сергія послушного Київопечерського, санаторій Лермонтовський. Після Літургії -- панахида. Початок о 9.00 І в неділю -- служба Божа. 067 485 53 33 Докладніше
За 2024 рік на рахунки благодійної організації "Благодійний фонд "Одигітрія"  надійшло 700 грн. За весь рік 700 грн. ...але за 2024 рік проведено величезну роботу:  лише новою поштою відправлено понад 200... Докладніше
Мета місії Одигітрія - привести в'язня до покаяння, надати йому можливість розвернути своє життя обличчям до Бога, та навчити його, показуючи йому приклад турботи, милосердя та любові. Допомогає нам в цьому... Докладніше