+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Литургия в тюрьме, и Рождество в СИЗО

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

У вівторок -- Літургія в тюрмі.

Будемо молитися за народ тюремний -- бандитів і ворів -- нехай подасть їм Господь покаяння, і нехай виправленими вийдуть в наше місто, не стануть убивати і красти, але убоявшися Отця Небесного, не залишаючого дітей своїх без покарання, дадуть відповідь своїй совісті, яка прокинулася -- "Ось я, Господи! Допоможи мені спасти душу мою многогрішну."

На Різдво задумав на корпуса тюремні йти -- камери освячувать -- давно просять уже. І це -- привід для проповеді Євангелія...

І потрібно 5 китайських ліхтарів, аккумуляторних з фарою, а то коли світло вимикають -- життя взагалі зупиняється.

Потрібно купити ці ліхтарі -- дуже сильно мене просили... 

СІЗО

Ще блоги

  На Літургію в храм Нерукотворного Образа Господа Нашого Ісуса Христа при СНІД хоспісі прийшли сьогодні майже всі, хто зміг самостійно прийти... ...а причастились Святих Христових Таїн багато хто з тяжко... Докладніше
Після 6 судимостей...позвонила людина, звуть Олександр... Докладніше
На цьому тижні -- служби в тюрмы, СНІД центрі, і колонії посиленого режиму. Робота з листами, робота з міською адміністрацією -- уже місяць лежать на підпис документи по приміщенню (напівпідвал, який міська... Докладніше
Разом зі БО "Благодійний фонд Одигітрія" зібрали, та відправили гостро нужденим гуманітарну допомогу в Дніпровську та Полтавську області: ліки, одяг та взуття, продукти та побутову хімію. Докладніше
Знаю твої справи; ти не холодний, не гарячий; о, якби  ти був холодний, або гарячий!Але, як ти теплий, а не гарячий і не холодний, то вивергну тебе з уст Моїх.Бо ти говориш: "я багатий, розбагатів і нічого не... Докладніше