+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Так, а що сьогодні?

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Підписав договір з Одеською міською радою про аренду

нежилого приміщення під Центр адаптації

для звільнених з місць позбавлення волі.

Поспілкувався з поточних питань

з начальником тюрми, 

і начальником колонії посиленого режиму.

Зламав машину... (ну, чи вона сама...)

Приготував передачу для ув'язнених Одескоъ тюрми, 

написав листи, котры дадуть можливість

завтра служити Літургію.

Завтра служба Божа в тюрмі.

Втомився. Вибачте. 

Всім терпіння і любові.

СІЗО

Ще блоги

Завтра Літургія в колонії посиленого режиму. Всім любові. Докладніше
Подзвонили з СНІД лікарні, котра в Кривій Балці, питають -- буде в середу Літургія? Літургія буде. Але мені потрібен хтось, хто допоможе. Виїжджаємо в 8.15. Закінчимо в 12.00. Тел мій 067 485 53 33. Всім... Докладніше
Відбулася  служба Божа в Одеській тюрмі. Помолились за Україну, за владу і військо,  за всіх нас, і пом'янули тих, кого з нами уже нема. І мене скоро не буде, і тебе, а наші діти залишаться,  і від нас... Докладніше
В Велику П'ятницю -- вечірня, винос плащаниці і читання Євангелій. Початок о 17.00. В Велику Суботу -- Літургія в 9.00 ...і Пасхальна служба почнеться в 23.00... ...в каплиці Преподобного Сергія послушного... Докладніше