+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Літургія в тюрмі відбулась...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Відслужили службу Божу в Одеській тюрмі.

Помолились за всіх нас, з Україну, за Одесу, 

за всіх ув'язнених, і за тих, кого з нами уже сьогодні нема.

Прочитали Євангеліє, і причастились 

Святих Христових Тайн. 

Після Літургії спілкувався з начальником мед частини

з поточних питань, і з представником адміністрації, 

відповідальним за один з тюремних корпусів з приводу

влаштування Каплиці прямо на тюремному корпусі. 

первинні узгодження пройшли позитивно: 

ми вибрали підходяще приміщення, і узгодили план робіт.

Передав ув'язненим продукти харчування, предмети першої необхідності, 

і теплий одяг. 

Завтра Літургія в колонії посиленого режиму.

Всім послуху волі Божої.

СІЗО

Ще блоги

Сьогодні відбулась Літургія в колонії посиленого режиму. Помолились з увязненими за Україну, за Одесу, за всіх нас, і згадали тих, кого з нами уже сьогодні нема, прочитали Євангеліє, послухали проповідь, і... Докладніше
Завтра, в суботу -- Літургія в каплиці Сергія послушного Київопечерського, санаторій Лермонтовський. Після Літургії -- панахида. Початок о 9.00 І в неділю -- служба Божа. 067 485 53 33 Докладніше
В іконописній майстерні колонії посиленого режиму написані ще дві ікони --  Докладніше