Цей пост -- про потреби Місії, мої особисті, домашні, та інші...
...хто не готовий вникати-- далі можна не читати...
Пробачте...
Отже:
Я веду переговори з міською владою
про виділення благодійній організації "...Докладніше
Сьогодні сповідав, причащав, і бесідував
з ув'язненими одеського СІЗО.
Серед них немало достойних людей,
котрі розповідають свої
сумні історії, трагічні,
трагікомічні, і дурні...
...і Спаситель поміщає...Докладніше
Завтра засідання апеляційного суду -- я поїду.
Сподіваюсь, рішення буде справедливим.
Після засідання передаємо три посилки:
в Одеський СІЗО, Чернігівський СІЗО, і колонію посиленого режиму.
Всі передачі --...Докладніше
Написав великий - превеликий пост ...
...і ненавмисно видалив...
Засмутився.
Тепер -- коротко.
Служба Божа в колонії відбулася.
Помолились.
Всіх пом'янули.
Причастились Святих Христових Тайн.
Після служби --...Докладніше