Літургія у в'язниці
Відбулася Літургія у в'язниці.
Помолились, попросили прощення у Господа,
прочитали Євангеліє, і причастились Святих Христових Тайн.
З проповіді:
Мета людини -- Царство Небесне, вічність з Богом.
Але Царство Небесне -- не коли-небудь там, потім, в загробному життю.
Царство Боже всередині нас є.
Воно може прийти зараз, воно в Євангеліє,
в каятті, в Євхаристії, в справах милосердя і любові...
Воно в живому Спасителю, котрий по нашій волі оселиться в
