+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Літургія у в'язниці

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Відбулася Літургія у в'язниці.

Помолились, попросили прощення у Господа, 

прочитали Євангеліє, і причастились Святих Христових Тайн.

З проповіді:

Мета людини -- Царство Небесне, вічність з Богом.

Але Царство Небесне -- не коли-небудь там, потім, в загробному життю.

Царство Боже всередині нас є.

Воно може прийти зараз, воно в Євангеліє,

в каятті, в Євхаристії, в справах милосердя і любові...

Воно в живому Спасителю, котрий по нашій волі оселиться в 

душі, а ми, в свою чергу, знайшли себе в Ньому, і Він став нашим Богом, 

а ми стали Його народом, який виконує Божу святу волю...

Один з наших вірних звільнився, але тут же прийшов на його місце

інший -- я вірю, що він не зійде з вибраного шляху... Як Бог дасть...

Після Літургії відвідав тюремну лікарню, поговорив з лікарями, 

і хворими в'язнями.

Як і раніше є гостра потреба в аппарат УЗД, кардіографі, і пробірках 

для забору крові...

Всім милосердя, співчуття і любові від Спасителя і Господа нашого 

Ісуса Христа...

СІЗО

Ще блоги

В тюрму попросили привезти 5 китайських аккумуляторних ліхтарів, з світлодіодною панеллю, і фарою, самих простих, без приймача і інших наворотів. Просили дуже сильно, і дуже негайно -- обіцяють відключення... Докладніше
Наша поїздка з малечею на море поки що відкладається, тому:Понеділок -- Військовий госпіталь і тюрмаВівторок -- Літургія в тюрміСереда -- СНІД центрЧетвер -- колонія посиленого режимуП'ятниця -- Військовий... Докладніше
Відбулася  служба Божа в Одеській тюрмі. Помолились за Україну, за владу і військо,  за всіх нас, і пом'янули тих, кого з нами уже нема. І мене скоро не буде, і тебе, а наші діти залишаться,  і від нас... Докладніше
Сьогодні, після Літургії в санаторії Лермонтовський, відвідав арештантів, які відбувають покарання в  Ширяївському виправному центрі, який існує для того, щоб адаптувати ув'язнених до життя на волі.  Мої... Докладніше