+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Відбулась Літургія в колонії посиленого режиму.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Служили сьогодні службу Божу

в колонії посиленого режиму.

Помолились за всіх нас, за мир, за Україну, 

прочитали Євангеліє, і причастились Святих Христових Таїн.

Проповідь все про те ж: про любов, благодать, каяття, і вічність.

Після служби вели бесіду з ув'язненими

про церковну приналежність, 

про те, що потрібно визначитися з конфесією, 

бо сьогодні є різниця -- величезна -- у віровченні, 

і духовних практиках...ну, і порядок повинен бути в усьому, 

а в справі спасіння власної душі -- передусім...

Передав ув'язненим продукти харчування і одяг. 

Всім терпіння і каяття.

 

ПВК-51

Ще блоги

Сьогодні зустрічався з начальником колонії посиленого режиму, і він сказав, що прийнято позитивне рішення про виділення мені приміщення під православний храм... Докладніше
Завтра відбудеться служба Божа в каплиці Преподобного Сергія Послушного Київопечерського  в санаторії Лермонтовський Початок в 8.30 1 корпус 3 поверх І в неділю -- там же,  і в той же час. Тел настоятеля 067... Докладніше
Зібрав та відправив сім посилок у різні місця позбавлення волі України. Докладніше
Слово Боже -- заповіді Бога Всевишнього -- глаголи вічного життя, те, що ми повинні РОБИТИ.Це я до теми розпочатого Різдвяного посту.Піст -- це:Годувати голодних -- відмовляючи в якихось смаколиках собі,... Докладніше