+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Відбулась Літургія в колонії посиленого режиму.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Служили сьогодні службу Божу

в колонії посиленого режиму.

Помолились за всіх нас, за мир, за Україну, 

прочитали Євангеліє, і причастились Святих Христових Таїн.

Проповідь все про те ж: про любов, благодать, каяття, і вічність.

Після служби вели бесіду з ув'язненими

про церковну приналежність, 

про те, що потрібно визначитися з конфесією, 

бо сьогодні є різниця -- величезна -- у віровченні, 

і духовних практиках...ну, і порядок повинен бути в усьому, 

а в справі спасіння власної душі -- передусім...

Передав ув'язненим продукти харчування і одяг. 

Всім терпіння і каяття.

 

ПВК-51

Ще блоги

Сьогодні, 11 вересня 2017р.  служив Літургію в Одеськом СІЗО. Вірю, що Господь змінює життя, дає покаяння,  і колишні злочинці будуть славити Бога  своїми справами, всім своїм життям.  Всім терпіння і віри. Докладніше
В тюремній лікарні поспілкувався з ув'язненими, помолився за хворих... ...і поговорив з головним лікарем. Є потреба в пробірках для здачі крові -- з пластиковими кришечками, які закручуються... Також дуже... Докладніше