+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Роман Коляда в колонії посиленого режиму.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні в таборі був Роман Коляда з друзями, 

один з яких презентував свою книгу, 

що було для мене повною несподіванкою...

Ні, про презентацію я знав, але я і уявити собі не міг,

що книга ця -- оповідання з життя цвинтарного адміністратора, 

і ці історії здатні шкрябати душу, і думки, і думки...

Отець диякон -- як завжди -- чудово грав, а ми, грішні, насолоджувалися

його музикою, сподіваючись на милість Божу, і на те, що на цвинтар ми

потрапимо достойними людьми, котрим  буде що сказати на Страшному Суді

в своє виправдання...

Всім покаяння, поста и молитви... 

ПВК-51

Ще блоги

Сьогодні відбулася Літургія в колонії посиленого режиму. Молились за мир в Україні, за воїнів, за всіх нас, і за тих,  кого з нами вже нема. З проповіді: "Не кожний, хто каже Мені: "Господи! Господи!", Докладніше
"Батюшко! Допоможіть на ліки -- мазь, бинти і антибіотики..." "Отець Дмитрій, я вийшов з колонії, а мені їхати далеко... Можете допомогти з квитком?" "Мені потрібно паспорт зробити, а я сирота, за паспорт... Докладніше
Батюшко, так які у вас проблеми? Докладніше
Служили сьогодні службу Божу в Одеській тюрмі. Після Літургії відвідав тюремну лікарню -- молились за здравіє болящих арештантів. Після лікарні -- спілкування з адміністрацією на предмет пасхальних заходів.... Докладніше