+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Був хворий, і в темниці, и ви відвідали Мене.....

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Відбулось Таїнство маслособорування в тюремній лікарні. Після служби -- спілкування з ув'язненими і медперсоналом... Передав хворим арештантам ікони, продукти і ліки. Завтра -- Літургія Першосвячених  Дарів в СНІД центрі... Всім любові...

Лікарні

Ще блоги

Мета місії Одигітрія - привести в'язня до покаяння, надати йому можливість розвернути своє життя обличчям до Бога, та навчити його, показуючи йому приклад турботи, милосердя та любові. Допомогає нам в цьому... Докладніше
Завтра -- відвідування СНІД центру, поліклініки і стаціонару, потім -- колонія посиленого режиму: вирішення поточних питань по будівництву  храму, спілкування с ув'язненими і адміністрацією. Після колонії --... Докладніше
Арештанти Селидівської колонії просять про допомогу: Ліки -- ібупрофен, диклофенак, кетанов... Арештанти Одеського СІЗО потребують  табуретку для хворого (буду замовляти в цеху),  два відра пластикових, два... Докладніше
Сьогодні після Літургії в каплиці Преподобного Сергія Послушного Київопечерського, в санаторії Лермонтовський, поїхав охрещувати, сповідати, і причащати ув'язнених Ширяївського виправного центру. В завершенні... Докладніше
Сьогодні, 9 травня, відбулась Літургія в колонії посиленого режиму. Помолились, пом'янули всіх загиблих, прочитали Євангеліє, і причастились Святих Христових Тайн. Передали ув'язненим продукти і предмети... Докладніше