+38067 48 55 333 RSS Помочь

У в’язниці Я був

Аватар пользователя Дмитрий Краснобаев

10 липня 2018 року в Центрі Української Культури та Мистецтв стартує благодійний проект «У в’язниці Я був…». Цей проект спільна праця благодійного фонду «Одигітрія» (о. Димитрій Краснобаєв, м. Одеса) та іконописної майстерні «Небо на землі» (о. Сергій Павелко, м. Київ). Він присвячений пастирському служінню людям, що перебувають в місцях позбавлення волі.
Два священика, дві несхожі людини – іконописець та музикант об’єднані спільною метою, спільним покликанням, спільним велінням серця.
«… Так як ви зробили це одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили» (Мт. 25,45).
Скеровані Євангельськими настановами, вони вже багато років поспіль опікуються душами людей, що потрапили у в’зниці. . Вони втамовують не тільки духовні спрагу та голод. Дуже часто священики стають волонтерами, що надають в’язням необхідну матеріальну допомогу. Все це відбувається з власної доброї волі, а часто навіть із власних коштів. Отці не опускають рук, не втрачають надії. Отець Димитрій постійно звертається до небайдужих людей, збирає пожертви та творить милостиню у Славу Христа Бога. Отець Сергій живе працею своїх рук – творить святі образи та допомагає ув’язненим,.
Увазі глядачів буде представлено виставку сучасних ікон студії «Небо на землі» та мультимедійна демонстрація документальних фотографій відомого одеського майстра Бориса Бухмана. Світлини були зроблені під час відвідування в’язниць Одеської області, якими опікується о. Димитрій.
10 та 11 липня отець Димитрій Дмитрий Краснобаев поділиться з відвідувачами свєю творчістю. У виставковому залі лунатиме музика в його виконанні. В концертах візьмуть участь відомий музикант, радіо-журналіст та диякон Української Церкви Роман Коляда та священик Ростислав Дегусаров руслан дегусаров.

Відкриття виставки та перший благодійний концерт відбудуться 10 липня о 18.00 в Центрі Української культури та Мистецтв (вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа»).
11 липня о 18.00 відбудеться другий благодійний концерт.
Вхід на відкриття виставки вільний.
Організатори проекту будуть сердечно вдячні за довільні внески на підтримку благодійного фонду «Одигітрія».

Благодійний фонд «Одигітрія» та іконописна майстерня «Небо на землі» запрошують долучитися до справ Милосердя та Любові!

Еще блоги

Отправил ещё две посылки арестантам - в СИЗО г.Измаил, и в СИЗО г.Днепр.Всем милосердия и веры. Подробнее
Отправил гуманитарную помощь в колонию строгого режима.Всем милосердия и веры. Подробнее
Состоялась служба в женской колонии.Лагерная охрана сегодня заняла первые два призовых места:на входе, во время досмотра моего богослужебного чемодана, охрана открывала бутылочку со святой водичкой, и нюхала... Подробнее
Сегодня служил в колонии усиленного режима. Помолились за всех нас, прочитали послание апостола Павла и Евангелие, услышали проповедь, причастились Святых Христовых Таин, и отслужили акафист Пресвятой... Подробнее
Совершили Таинство  исповеди и Таинство Евхаристии для заключённых в одесской тюрьме -- да исправятся, принесут плод, и спасутся... С архимандритом Никитой. Подробнее