Для ув'язнених і малюка
Ще
Надсилати в тюрму листівки з побажанням "щастя, радощів, достатка, сімейних радощів" якось не дуже, на мій погляд... Потрібні листівки просто: з Новим Роком і Різдвом. А ми допишемо...)
Докладніше
Завтра на світле свято Різдва Богородиці служу Літургію у неповнолітніх ув'язнених.Хочеться прийти до них з частуванням: фрукти і солодощі, але часу дуже мало: служба завтра, в 9.00 заходжу в тюрму, тому, якщо...
Докладніше
Служіння благодійної організації Благодійний фонд "Одигітрія" не припиняє свою душеспасительну роботу ні на одни день!
Але зараз, під час війни, формат нашого служіння трохи змінився:
я поки не відвідую їх...
Докладніше
Православна Місія Одігітрія займається не лише в'язнями, тюрмою і виправними колоніями: це також підтримка рідних і близьких тих, хто по різних причинах знаходиться в місцях позбавлення волі.
Докладніше
Завтра знову іду в СІЗО.Мабуть, пішки, бо грошей нема зовсім... а, ні, у матушки останній полтинник відберу, і наллю бензину 2 л......і якщо хтось думає, що я багато збираю коштів на ФБ, то ні: відгукуються в...
Докладніше