+38067 48 55 333 RSS Допомогти

зібрав та відправив гуманітарну допомогу у місця позбавлення волі в Одеській слідчий ізолятор, Житомирській слідчий ізолятор та Кіровоградську виправну колонію - одяг та взуття, продукти та ліки, гігієну та предмети першої необхідності.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.
Пам’ятайте це: хто скупо сіє, той скупо жатиме,
а хто щедро сіє, той щедро жатиме.
Кожен нехай дарує так, як вирішив у своєму серці, а не з жалем чи з примусу, адже Бог любить того, хто дарує з радістю.
І Бог може пролити на вас будь-яку благодать, щоб, маючи завжди й в усьому достаток,
ви проливалися будь-якою доброю справою, як і написано:
«Він щедро роздав бідним;
його праведність стоятиме повіки».
Той, Хто забезпечує сіяча насінням і хлібом на поживу, забезпечить і примножить ваше насіння та збільшить плоди вашої праведності,
щоб ви у всьому були збагачені для всякої щедрості, яка спонукає до того, щоб через нас складалася подяка Богові.
2 Кор., IX, 6 – 11.
Сьогодні після Божественної Літургії у Свято-Покровський храм м.Одеса, вул.Бахмутська, 67 разом з благодійною організацією Благодійний фонд "Одигітрія"
зібрав та відправив гуманітарну допомогу у місця позбавлення волі в Одеській слідчий ізолятор, Житомирській слідчий ізолятор та Кіровоградську виправну колонію -
одяг та взуття, продукти та ліки, гігієну та предмети першої необхідності.
Безмежно дякуємо Sant'Egidio.ua, Юрий Лифансе та Гуманітарна Нова пошта за співпрацю та відкрите серце!
Слава Богу за все!
СІЗО

Ще блоги

Наближається Різдво Христове! Треба поїхати в 9-е відділення психіатричної лікарні, поздоровити діток, котрі залишились у відділені -- їх там душ 5 -- подарувати солодкі подарунки... Це можна зробити 6 -10... Докладніше
Три кіло мандарин, три кіло яблук, півтора кіло цукерок, грамів 800 печива в шоколаді, і 60 грн -- це все, що у мене сьогодні є до Нового Року і Різдва для поздоровлення неповнолітніх  в'язнів, нечислених... Докладніше
Служили сьогодні першу службу Божу в тюремній каплиці Преподобної Аполінарії.  Помолились за всіх нас, за Україну, за наше місто,  і за всіх ув'язнених і арештованих -- нехай виправляться. Прочитали Євангеліє... Докладніше
Ув'язнені виготовили підставку під кадило  в тюремну каплицю Преподобної Аполінарії. Семисвічник обіцяли наступного тижня... ...і напрестольне облачення буде готове тоді ж... Всім -- ревності по дому Божому... Докладніше
Відбулася Літургія Першосвячених дарів в СНІД хоспісі в Кривій Балці. Кілька чоловік причастились Святих Христових Таїн в храмі, але більшість -- прямо в лікарняних палатах... Один із хворих, про якого я думав... Докладніше