+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Залишилось зовсім мало часу, щоб почати роботи в центрі соціальної адаптації...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

В тимчасовому приміщенні центру соціальної адаптації на даний момент

знаходяться три людини: два чоловіки і одна жінка.

Там же проживають два малюка, 6 і 7 років, бабуся пенсіонерка,

і я з матушкою Світланою. І кішка.

За останній тиждень на утримання центра зібрано 170 грн.

Мені не зрозуміло -- як далі рухатися.

Пробачте.

В приміщенні, яке виділило місто для центра 

поки що нічого не відбувається -- нема людей, які були б по тих, 

чи інших причинах, зацікавлені в системній роботі центру, 

куди зможуть звертатися звільнені з МПВ, 

і всі, хто потрапив в скрутні обставини.

На жаль -- поки що так...(

Реабілітаційний Центр

Ще блоги

Подзвонила літня жінка. ЇЇ поклали в лікарню, і призначили лікування -- вона просить на ліки.  Їй більше нема кому допомогти... Подзвонив колишній ув'язнений, який звільнився з колонії два тижні назад -- у... Докладніше
Плани на цей тиждень величезні --  служби в тюрмі, колонії, і СНІД центрі,  документи -- адвокат -- суд... ЖЕК -- податкова -- тюремне управління... ...і ще багато всього, що зараз не заплануєш... Всім... Докладніше
Сьогодні служив в тюрмі: сповідав, і причастив ув'язненого... ...і побесідував з багатьма арештантами,  і з співробітниками -- теж.  Потрібні шапки в'язані, тепле взуття. Потрібні продукти, і предмети першої... Докладніше
Знаю твої справи; ти не холодний, не гарячий; о, якби  ти був холодний, або гарячий!Але, як ти теплий, а не гарячий і не холодний, то вивергну тебе з уст Моїх.Бо ти говориш: "я багатий, розбагатів і нічого не... Докладніше