+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Відбулася Літургія в колонії посиленого режиму.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні відбулася служба Божа в виправній колонії.

Помолились, сповідали гріхи свої, 

і причастились Святих Христових Тайн.

Всім -- послушання волі Божої.

ПВК-51

Ще блоги

Сьогодні нарешті потрапив в приміщення -- ключі так і не знайшли -- зірвали замок, і повісили інший... На сьогодняшній день в приміщенні Центра  робити нічого не можна, крім ремонту... ...але фінансовий стан... Докладніше
...і ще трошки: в СНІД центр з'їздив, в колонії побував -- поговорив з ув'язненими і адміністрацією... листи склав, підписав в єпархії, і відвіз за призначенням... З усіма зустрівся... Завтра -- Літургія в... Докладніше
Понеділок 9 травня -- різноманітні заходи і парко-госп. роботи. Вівторок 10 травня -- Літургія в тюрмі. Середа 11 травня -- Літургія в храмі при СНІД лікарні. Четвер 12 травня -- Літургія в колонії посиленого... Докладніше
Відбулася Літургія в тюрмі.Ув'язнений, з котрим сьогодні служили, приніс списки з іменами інших ув'язнених -- і тих, хто сидить, і тих, хто звільнився уже, їхніх рідних і близьких, і тих з них, кого з нами уже... Докладніше
  На Літургію в храм Нерукотворного Образа Господа Нашого Ісуса Христа при СНІД хоспісі прийшли сьогодні майже всі, хто зміг самостійно прийти... ...а причастились Святих Христових Таїн багато хто з тяжко... Докладніше