+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Служба в тюрмі на Великдень

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Відбулася служба в Одеській тюрмі

в світле свято Воскресіння Христова.

Служив в тюремній лікарні, карцері,

і на секторі максимального рівня безпеки

-- у ув'язнених, засуджених до вищої міри покарання --

довічного ув'язнення. 

Христос Воскрес -- для всіх -- воістину воскрес!

СІЗО

Ще блоги

Продовжуються роботи по створенню Каплиці Преподобної Аполінарії в тюрмі, на тюремному корпусі, де утримуються неповнолітні арештанти, жінки і громадяни інших держав. Роботи рухаються не дуже швидко, але... Докладніше
Відслужив сьогодні молебень за здравіє в дитячому відділенні туберкульозного диспансеру. Докладніше
Мені дали можливість користуватися  приміщенням, яке годиться для занять музикою,  гри на муз інструментах, співу і будь-якої музичної творчості.  Маючи деякий досвід гри в складі музичного колективу я хотів... Докладніше