+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Служба в тюрмі на Великдень

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Відбулася служба в Одеській тюрмі

в світле свято Воскресіння Христова.

Служив в тюремній лікарні, карцері,

і на секторі максимального рівня безпеки

-- у ув'язнених, засуджених до вищої міри покарання --

довічного ув'язнення. 

Христос Воскрес -- для всіх -- воістину воскрес!

СІЗО

Ще блоги

В середу, 25 травня, в храмі Нерукотворного Образа Господа Нашого Ісуса Христа Докладніше
Відбулася Літургія в тюрмі. Помолились, попросили у Господа милості і прощення гріхів, і причастились Святих Христових Таїн. Докладніше
Таїнство маслособорування в Каплиці Преподобного Сергія послушного Київопечерського  в санаторії Лермонтовський буде здійснюватися в суботу і неділю 23 і 24 квітня. В суботу -- в 16.00 В неділю -- відразу... Докладніше
Одна з головних проблем наших в'язнів - відсутність кваліфікованої правової допомоги. Безоплатні адвокати не працюють з підслідчими, чи працюють дуже слабо. Адвокати кажуть, що немають можливості за свій... Докладніше