+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Служба в тюрмі на Великдень

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Відбулася служба в Одеській тюрмі

в світле свято Воскресіння Христова.

Служив в тюремній лікарні, карцері,

і на секторі максимального рівня безпеки

-- у ув'язнених, засуджених до вищої міри покарання --

довічного ув'язнення. 

Христос Воскрес -- для всіх -- воістину воскрес!

СІЗО

Ще блоги

Ремонтні роботи в центрі соціальної адаптації не ведуться, храм в колонії посиленого режиму, і каплиця в тюрмі не будуються бо поки що немає людини, чи людей, які взяли б на себе цю благочестиву ініціативу --... Докладніше
Добра людина надіслала дві здоровенні коробки з духовною літературою... ..і я спочатку хотів відразу відгрузити їх в колонію посиленого режиму і тюрму... Але тихий голос здорового глузду зупинив мої... Докладніше
В суботу і неділю відбудетьсяЛітургія в каплиціСергія послушного Київопечерськогов санаторії Лермонтовський.Початок служби в 8.30.Тел 067 485 53 33Всім -- віри до спасіння душі. Докладніше
З 16 квітня не працював домашній інтернет завдяки прильоту ворожого дрону в обладнання провайденра... ...але, дякувати Богові та ЗСУ тепер все працює... Стоїмо Молимось Працюємо Переможемо Слава Богу за все!  Докладніше
Сьогодні все встиг, що планував:Відіслав посилку багатодітній родині.Відіслав посилку бувшому в'язню.Отримав посилку з взуттям і одягом для ув'язнених -- завтра віднесу в зону.Отримав посилку з іконами --... Докладніше