+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Завтра служба в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Поїду до неповнолітніх арештантів в тюрму завтра... 

Нагадаю їм, що дні їх земного буття

мають кінець, 

і поздоровлю з наступаючим...

Повезу білизну постільну, і нижню, 

цукерки, печиво, одяг і взуття.... 

Всім милосердя і жертовного серця

 

СІЗО

Ще блоги

Сьогодні відслужили четверту частину Великого Покаянного канона Андрія Крітського в колонії посиленого режиму. Великі, і дивні діла твої, Господи! Докладніше
Це - в'язниця. І це - в'язниця... Це - в'язниця в Європі. А це в'язниця -- у нас. Шлях  в Європу починається з в'язниць, лікарень і дитячих будинків -- я так думаю... І з іншої сторони -- с судовоъ, виконавчої... Докладніше
Сьогодні сповідав, причащав, і бесідував з ув'язненими одеського СІЗО. Серед них немало достойних людей,  котрі розповідають свої сумні історії, трагічні,  трагікомічні, і дурні... ...і Спаситель поміщає... Докладніше