Сьогодні служили Літургію Першосвячених Дарів
в каплиці Преподобної Аполінарії в Одеському СІЗО.
Помолились за мир в Україні, за всіх нас, за Одесу, за воїнів,
і за усіх ув'язнених, які шукають Господа,...Докладніше
Відбулось Таїнство маслособорування в тюремній лікарні. Після служби -- спілкування з ув'язненими і медперсоналом... Передав хворим арештантам ікони, продукти і ліки. Завтра -- Літургія Першосвячених Дарів в...Докладніше
Сьогодні був присутній
на комісії по УДЗ (умовно -- достроковому звільненню).
Хтось пройшов комісію, хтось буде сидіти до кінця терміну...
Володя комісію пройшов,
і якщо суд не буде проти (ніби-то нема ніяких...Докладніше