+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Завтра служба в колонії посиленого режиму.

Ще блоги

Сьогодні служили Літургію Першосвячених Дарів в каплиці Преподобної Аполінарії в Одеському СІЗО.  Помолились за мир в Україні, за всіх нас, за Одесу, за воїнів,  і за усіх ув'язнених, які шукають Господа,... Докладніше
День пройшов, як і планував -- в колонії і тюрьмі. Докладніше
День почався зі справ милосердя: передав гуманітарну допомогу Одеському обласному туберкульозному діспансеру. Докладніше
Відбулось Таїнство маслособорування в тюремній лікарні. Після служби -- спілкування з ув'язненими і медперсоналом... Передав хворим арештантам ікони, продукти і ліки. Завтра -- Літургія Першосвячених  Дарів в... Докладніше
Сьогодні був присутній на комісії по УДЗ (умовно -- достроковому звільненню). Хтось пройшов комісію, хтось буде сидіти до кінця терміну... Володя комісію пройшов, і якщо суд не буде проти (ніби-то нема ніяких... Докладніше