+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Відбулася перша Літургія в тюремній каплиці Преподобної Аполінарії

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Служили сьогодні першу службу Божу

в тюремній каплиці Преподобної Аполінарії. 

Помолились за всіх нас, за Україну, за наше місто, 

і за всіх ув'язнених і арештованих -- нехай виправляться.

Прочитали Євангеліє, і причастились 

Святих Христових Таїн. 

Проповідь дуже коротка і проста -- 

про те, що нам по-справжньому потрібен Господь тільки тоді, 

коли ми бачимо себе грішниками, хворими пристрастями, 

і від усього серця хочемо одужати, щоб мати можливість

ввійти в вічність, і провести її з Богом, і що Царство Боже 

-- не потім, а всередині нас є -- зараз, в цьому земному життю. 

Після Літургії спілкувався з неповнолітніми арештантами, 

і з іншими в'язнями -- комусь шапку теплу, комусь хрестик, 

іконку, ладанку, і всім -- молитву, розраду і підбадьорення.

Після тюрми поїхав в 10-у лікарню на Малиновського, і поговорив

з зав.відділенням, який дав мені відсутню інформацію,

і я нарешті зрозумів  як працює тюремна система:

поки нема загрози життю -- ніхто нікого не буде оперувати. 

Прецедентів не було, щоб арештанту робили планову операцію -- 

лише по швидкій.

А я, наївний чукотський юнак, був сповнений ілюзіями...

Не знаю, як ми будемо далі рухатися, але знаю, 

що Господь побачить...

Фото каплиці старі -- нових поки ще нема.

Всім любові, розсудливості, і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Є 500 конвертів з марками для колонії і тюрми. Нема паперу і ручок. Потрібна коробка паперу А4, і кулькові ручки (бажано -- фіолетові, чорні і червоні)Зошити теж підходять. Буду вдячний дуже сильно за будь-... Докладніше
Завтра їду з ранку сповідати і причащати наших поранених воїнів в військовий шпиталь. Потім -- велика прграма -- зустрічі, листи,  і підготовка до четвергової Літургії в колонії посиленого режиму... Всім... Докладніше
Ось надійшов лист з жіночої колонії:  "Отче Дмитрій це Ірина Вам пише Ви мені висилали ліки мене привезли з лікарні хочу звернутися до Вас за допомогою я хотіла попросити щось з їжі якщо є така можливість... Докладніше
Завтра заупокійна служба Божа в санатораї Лермонтовський, в Каплиці Преподобного Сергія послушного Київопечерського. 1й корпус, 3й поверх Будемо молитися, просити Господа про милість, про прощення гріхів, і... Докладніше