+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Відбулась служба в колонії посиленого режиму

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

14.09.2017 р.
Сьогодні відбулась Літургія в колонії посиленого режиму.

Помолились за всіх нас, і пом'янули тих, кого з нами вже нема.

Прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн. Вісім причасників.

З проповіді -- покаяння породжує сповідь, сповідь приносить благодать і мир в душу,

і потім причастя вчиняє преображення в подобу Божу,

і зберігається це подобіє всеусердним жительством по Христових заповідях...

у всякому випадку -- щире бажання і старанність такого жительства...

І тоді Господь милує...

...

Передав ув'язненим  продукти, взуття і одяг.

Вирішив  питання  про візит нотаріуса до ув'язненого -- в понеділок.

Домовилися про створення декількох робочих місць -- будуть ремені збирати...

Всім любові і милосердя.

ПВК-51

Ще блоги

Всю другу половину дня провів в тюрмі. Молився за арештантів, помазував оливою, і просто бесідував. Визначили тих, хто буде хреститися 19 січня - їх 7 чоловік.  Зробили генеральне прибирання в каплиці... Докладніше
Відкопав на складі семисвічник напрестольний для тюремного храму по старій ціні -- 2800.Может, захочите взяти для тюремної Місії? Будемо вдячні дуже сильно.Дякую ) Докладніше
Сьогодні зустрічався з начальником колонії посиленого режиму, і він сказав, що прийнято позитивне рішення про виділення мені приміщення під православний храм... Докладніше