+38067 48 55 333 RSS Допомогти

В светле свято Преображення Господнього відбулася Літургія в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні в світле свято Преображення Господнього 
відбулася Літургія в тюрмі.
Молились за усіх нас, за країну нашу Україну, за Одесу, 
просили Господа милості і миру.
Після служби відвідав тюремну лікарню -- спілкувався з хворими арештантами і медперсоналом.
..........................
Всім -- бачення гріхів своїх, незлічених, як пісок морський, бо це -- ознака початку здравія душі.
Преподобний Петро Дамаскін.

СІЗО

Ще блоги

Наша поїздка з малечею на море поки що відкладається, тому:Понеділок -- Військовий госпіталь і тюрмаВівторок -- Літургія в тюрміСереда -- СНІД центрЧетвер -- колонія посиленого режимуП'ятниця -- Військовий... Докладніше
Відбулася Літургія в колонії посиленого режиму.Помолились, послухали Євангеліє і проповідь, і причастились святих Христових Таїн.Причасників -- чоловік 15 -- 20 ... Докладніше
Сьогодні служили службу Божу в колонії посиленого режиму.  Людей було не багато, але після закінчення Літургії раптом прийшли ще душ 20: відслужив молебень за ув'язнених. Передав арештантам продукти, одяг і... Докладніше
Задумав провести Таїнство маслособорування в дитячому відділенні туберкульозного диспансеру. С зав.відділенням уже домовився. В наступну суботу, дасть Бог... Докладніше