+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні зібрав та відправив гуманітарну допомогу в Одеській слідчий ізолятор: продукти та гігієну.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.
Сьогодні разом з благодійною організацією БФ Одигітрія зібрав та відправив гуманітарну допомогу в Одеській слідчий ізолятор: продукти та гігієну.
 
Дякую Гуманітарна Нова пошта та тим добрим людям, якіх сьогодні дуже небагато, але вони є, за співпрацю та відкрите серце.
 
Для мене єдина причина з якої гуманітарна допомога їде у місця позбавлення волі та, що людина звернулася до мене, і просить, благає про допомогу.
Людина змогла знайти той конверт з маркою, чи можливість зателефонувати.
Божим промислом у неї з'явився мій номер телефону, чи адреса, і людина звертається, і я намагаюся зробити все від мене залежне, 
щоб арештант зустрівся с Господом, бо коли незнайома людина раптом присилає життєво необхідне, 
це чудо для в'язня, бо він звик до того, що в цьому злому світі нічого не робиться за дякую...
 
Оплатив майбутньому захиснику виготовлення паспорта - хоче на війну, каже - не можу просто сидіти, коли хочу і можу допомогти.
Згадайте в молитві майбутнього воїна Василя.
 
Працюємо далі, виконуючи заповіти Божі, бо я бачу прямий зв'язок між виконанням заповітів Євангелія і перемогою, яка нам усім так необхідна!
Нехай Господь благословить усіх жертовно та молитовно працюючих!
 
 

 

 

СІЗО

Ще блоги

Зараз їду у в'язницю -- везу передачу для в'язнів до завтрашнього свята...   Взагалі, це дуже просто -- привезти, і через передавальну передати, але так як я зазвичай сам все роблю -- ну, значить, роблю сам, і... Докладніше
Відбулася Літургія в колонії посиленого режиму.Помолились, послухали Євангеліє і проповідь, і причастились святих Христових Таїн.Причасників -- чоловік 15 -- 20 ... Докладніше
Служили сьогодні службу Божу в колонії посиленого режиму. Помолились, прочитали Євангеліє, і почули проповідь про те, що віруючий в Христа, якщо і помре -- оживе... ...і наша частина заключається в тому, щоб... Докладніше
Сьогодні відбулася Літургія в колонії посиленого режиму. На службі -- близько п'ятнадцати чоловік. Помолились за Україну, за Одесу, за мир, за воїнів, за нас, грішних, і за тих, кого з нами уже немає.... Докладніше