+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Після цих фото мені хочеться будувати нову тюрму, місце, де дійсно виправляються злочинці... Докладніше
Сьогодні в світле свято Преображення Господнього  Докладніше
Після Літургії сьогодні поїхав в 11 міську лікарню, на Слободці котра --  переказали дружньо налаштовані протестанти,  що хворий потребує мене. Приїжджаю... Зазвичай, після спілкування , я кажу --  цій людині... Докладніше
Помолилися за Україну, за наших захисників, та за усіх нас! Разом переможемо! Слава Богу! Слава Україні! Докладніше