+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Запросили на Конференцію. Буду там говорити. Спікер проте... Хочу до 22-23 години в неділю бути в Києві. Може хто їхатиме до цього часу?     ==================================== Всеукраїнський благодійний фонд... Докладніше
Прекрасні люди передали сьогодні в церкву для ув'язнених брюки і сорочки -- чотири здоровенні коробки, одних штанів -- пар 40, а може, й більше. Брюки теплі, зимові, суперові,  і легкі -- ходити в житлових... Докладніше
Плани на тиждень -- служба в тюрмі, в колонії посиленого режиму, в військовому шпиталю і СНІД центрі. Потрібно зібрати передачі в тюрму і колонію, купити дещо богослужебне, та інші видатки. Грошей нема ні на... Докладніше
Продовжуються роботи по створенню Каплиці Преподобної Аполінарії в тюрмі, на тюремному корпусі, де утримуються неповнолітні арештанти, жінки і громадяни інших держав. Роботи рухаються не дуже швидко, але... Докладніше