+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Завтра -- Літургія в колонії посиленого режиму. В п'ятницю -- Літургія в Військовому  Шпиталі. В суботу і неділю -- служба Божа в каплиці в Лермонтовському санаторії. Всім щирого серця, каяття, і віри. Докладніше
Звернулася до мене людина, яка перебуває за гратами... Каже - потрібно термінове лікування, бо інакше можу ногу втратити... Докладніше
Завтра служба в колонії посиленого режиму. Будемо молитися, читати Св. Письмо, і спілкуватися. Потім-- освячення житлових секцій, і проповідь ... Після цього -- спілкування з адміністрацією колонії -- вони... Докладніше
Ув'язнений не повинен думати про побутові потреби -- у нього взагалі не має бути ніяких побутових проблем: їжа, постіль, одяг, предмети гігієни, тепло, і медичне обслуговування -- це не його питання. Звичайно... Докладніше
Служили сьогодні службу Божу в колонії посиленого режиму. Помолились за всіх нас, прочитали Євангеліє,  і причастились Святих Христових Тайн.  Нова людина у нас -- прийшов, уважно все послухав,  подивився,... Докладніше