+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Завтра Літургія в санаторії Лермонтовський о 9.00 Будемо молитися, щоб воскреснути Христу в нас, і нам врятуватися... і маслособорування  завтра о 16.00 -- в каплиці Преподобного Сергія Послушного... Докладніше
День почався зі справ милосердя: передав гуманітарну допомогу Одеському обласному туберкульозному діспансеру. Докладніше
Добра людина прислала одяг і взуття для ув'язнених. Спасибі тобі...) Докладніше
Наближається Різдво Христове! Треба поїхати в 9-е відділення психіатричної лікарні, поздоровити діток, котрі залишились у відділені -- їх там душ 5 -- подарувати солодкі подарунки... Це можна зробити 6 -10... Докладніше