+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Плани на цей тиждень величезні --  служби в тюрмі, колонії, і СНІД центрі,  документи -- адвокат -- суд... ЖЕК -- податкова -- тюремне управління... ...і ще багато всього, що зараз не заплануєш... Всім... Докладніше
Мета місії Одигітрія - привести в'язня до покаяння, надати йому можливість розвернути своє життя обличчям до Бога, та навчити його, показуючи йому приклад турботи, милосердя та любові. Допомогає нам в цьому... Докладніше
Сьогодні, після Літургії в Лермонтовському санаторії, відвідав дитяче відділення туберкульозного диспансеру,  де служив молебень за здравіє... Передав хворим гуманітарну допомогу --  дитячий одяг, взуття і... Докладніше