+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Отец архімандрит з ПЦУ благає про допомогу. Йому 77 років, та він з цією сітуацією не може сам впоратись... ... Прошу Вас, нужна помощь ето Архимандрит Роман у мене сестра у больнице присмерти собираю на... Докладніше
...і ще трошки: в СНІД центр з'їздив, в колонії побував -- поговорив з ув'язненими і адміністрацією... листи склав, підписав в єпархії, і відвіз за призначенням... З усіма зустрівся... Завтра -- Літургія в... Докладніше
П'ятнадцятого січня 2022 року виповнилося 10 років місії Одигітрія! За ці десять років місія надала моральну, матеріальну та духовну підтримку тисячам хворих, безпритульних та ув'язнених. Докладніше
Завдяки добрим людям зібрали та відправили гостро нужденим та хворим арештантам у Вінницьку та Запорізьку області гуманітарну допомогу. Докладніше