+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Дуже дуже сильно потрібні постільна білизна, і ковдри.Будь ласка.Люди сплять на матрасах, як виглядають так, наче вони -- ровесники тюрми, якій 150 років, і вкриваються різною рваниною... Я точно знаю, що в... Докладніше
Завтра -- Літургія в колонії посиленого режиму. В п'ятницю -- Літургія в Військовому  Шпиталі. В суботу і неділю -- служба Божа в каплиці в Лермонтовському санаторії. Всім щирого серця, каяття, і віри. Докладніше
Ще одна проблема -- нечисленні тюремні капелани сьогодні трудяться в місцях позбавлення волі на голому ентузіазмі,  виключно від пожертв нечислених благочестивих віруючих... Немає ні матеріальної бази, ні... Докладніше
Сьогодні відбулася служба Божа в колонії посиленого режиму. Як і завжди -- помолились за Україну, за Одесу, за воїнів і волонтерів, за всіх нас, і за тих, кого з нами уже сьогодні нема. Прочитали Євангеліє, і... Докладніше