+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.
Провів сьогодні пів дня в тюрмі -- 
спілкувався з ув'язненими, 
і співробітниками закладу. 
Передав арештантам цукерки - 
яблука - печиво -- мандаринки, 
телевізор -- нижню білизну...
Кожен з нас вірить, 
що ось, наступний рік буде
радіснішим...
Але віра без справ мертва.
Тільки сугубими справами
милосердя і каяття
ми зможемо щось змінити...
Всім миру і любові.
 
СІЗО

Ще блоги

Завтра їду з ранку сповідати і причащати наших поранених воїнів в військовий шпиталь. Потім -- велика прграма -- зустрічі, листи,  і підготовка до четвергової Літургії в колонії посиленого режиму... Всім... Докладніше
Потрібна ваша допомога, тому що моя англійська дуже погана...( В мережі потрібно знайти інформацію на английській. Це займе кілька годин.Дякую.Детальніше в лічку, будь ласка. Докладніше
Завтра, в неділю, відбудеться служба Божа в Каплиці Преподобного Сергія послушного Київопечерського. Докладніше
Зібрав, і передав адвокату пакет документів в апелляційний суд  по справі про умовно-дострокове звільнення ув'язненого з колонії посиленого режиму.Слухання через місяць десь.  Піду на суд, подивлюсь їм в очі... Докладніше
Сьогодні відбулась Літургія в колонії посиленого режиму... На службі -- десять чоловік, і всі були готові до причастя. Помолились за Україну, за всіх нас, і за тих, кого з нами уже нема... На проповіді --... Докладніше