+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Діючий Центр

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Я весь час говорю -- потрібен Центр адаптації,

потрібен Центр, потрібен Центр...

Але ж  Центр є -- діє с 2013 г.

І зараз адаптацію проходить одна людина.

Зробили йому прописку, паспорт, на работу влаштувався.

Дали дах над головою, тарілку супу, і можливість працювати над собою.

Йому важко, не все вдається, ну а кому легко?

Це не много зроблено, але це на сьогодні -- мінус один злочинець...

...і це дуже добре, але вкрай не достатньо...

Всім -- вірити, і працювати своїми руками

щоб було з чого вділяти тим, хто потребує.

067 485 53 33 тел мій

Реабілітаційний Центр

Ще блоги

Цілий день промотався тюрма -- лікарня на Малиновського  -- тюрма -- Еврейська лікарня --тюрма.  http://mission.tyurem.net/ru/help Всім -- ставтесь до інших так, як хотіли б, щоб ставилися до вас...  Докладніше
Відвідав сьогодні СНІД центр, стаціонар, котрий в Кривій Балці. Обійшов всі палати, поговорив з хворими, і відслужив молебень за здравіє. Запланували Літургію на середу. Всім здравія душі і міцності тіла.   Докладніше
Завтра, в суботу, і в неділю служба Божа в каплиці Сергія Послушного Київопечерського,   в санаторії Лермонтовський. 1 корпус 3 этаж 9.00 Докладніше
Дякую тим небагатьом, хто відгукнувся, і виділив кошти на Міссію:  допомогли з ліками літній жінці в лікарні -- вона вдячна;  Купив продукти для ув'язнених в тюрмі -- завтра вранці передам... Купив, і надіслав... Докладніше
Я уже став звикати... До того, що можливість щось робити з'являється в самий останній момент... До того, що ті, хто повинен цікавитися нашими спільними справами -- цілковито не цікавиться ними... До того, що... Докладніше