+38067 48 55 333 RSS Допомогти

День пройшов в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Побував і послужил сьогодні

на трьох тюремних корпусах,

і в тюремній лікарні Одеського СІЗО.

Висповідав і причастив ув'язненого,

помолились за Україну, за мир, за наше місто,

і за всіх, хто шукає Бога, Його благодаті і милості...

Поспілкувався з багатьма ув'язненими,

і сьогодні вже мені не треба ходити по тюрмі,

вишукувати з ким би поговорити -- мене ждуть,

і я вірю, що життя змінюються...не всі, але деякі...  

Велика вдячність шейху Билялю за допомогу

в спілкуванні з ув'язненими мусульманами. 

Всім любові.

https://mission.tyurem.net/ru/help

СІЗО

Ще блоги

Завтра Літургія в колонії посиленого режиму. Всім любові. Докладніше
Відбулася Літургія в тюрмі. Докладніше
Завтра відбудеться служба Божа в каплиці Преподобного Сергія Послушного Київопечерського  в санаторії Лермонтовський Початок в 8.30 1 корпус 3 поверх І в неділю -- там же,  і в той же час. Тел настоятеля 067... Докладніше
У вівторок -- Літургія в тюрмі. Будемо молитися за народ тюремний -- бандитів і ворів -- нехай подасть їм Господь покаяння, і нехай виправленими вийдуть в наше місто, не стануть убивати і красти, але убоявшися... Докладніше