+38067 48 55 333 RSS Допомогти

відправив ліки у місця позбавлення волі в одеській слідчий ізолятор та кропівницьку виправну колонію.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.
Сьогодні після Божественної Літургії разом з благодійною організацією Благодійний фонд "Одигітрія"
зібрав та відправив ліки у місця позбавлення волі в одеській слідчий ізолятор та кропівницьку виправну колонію.
Найвеличезніша подяка Гуманітарна Нова пошта та фахівцям 30 відділення Нова пошта м.Одеси, за співпрацю та відкрите серце!
Слава Богу за все!
СІЗО

Ще блоги

Цілий день промотався тюрма -- лікарня на Малиновського  -- тюрма -- Еврейська лікарня --тюрма.  http://mission.tyurem.net/ru/help Всім -- ставтесь до інших так, як хотіли б, щоб ставилися до вас...  Докладніше
Відкопав на складі семисвічник напрестольний для тюремного храму по старій ціні -- 2800.Может, захочите взяти для тюремної Місії? Будемо вдячні дуже сильно.Дякую ) Докладніше
Цілий день возився з речами  відправляв і забирав посилки,  сортували речі готувався до медичного обстеження ув'язненого,  і його операції, яка призначена на понеділок.  Так, і моя спина сказала -- "Все!... Докладніше
Сьогодні передавав передачу в тюрму. Таке враження, що сидить половина Одесси, а друга половина принесла передачу тим, хто сидить:  -- дуже багато людей, і звичайно ж -- зустрів знайомих... Фоток з... Докладніше
Сьогодні служили Літургію в колонії посиленого режиму. Помолились за мир, за Україну, за воїнів, за наше місто, і за тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня. Причастились Святих Христових Таїн... З проповіді... Докладніше