+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Був в темниці, і ви прийшли до Мене...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні, в світлий празник

Введення в храм Пресвятої Богородиці, 

після Літургії в каплиці

Преподобного Сергія Послушного Київопечерського,

сповідав і причащав

ув'язнених Ширяївського виправного центру. 

Через неділю запланували наступну службу -- 

хрещення, сповідь, і причастя. 

Великі і дивні діла Твої, Господи!

Всім віри, любові, і милосердя.

 

Реабілітаційний Центр

Ще блоги

Сьогодні, 11 вересня 2017р.  служив Літургію в Одеськом СІЗО. Вірю, що Господь змінює життя, дає покаяння,  і колишні злочинці будуть славити Бога  своїми справами, всім своїм життям.  Всім терпіння і віри. Докладніше
Потрібно Євангеліє на грузинській мові. Хоча б декільк Нових Завітів. ჩვენ უნდა სახარება , ქართული ენის Докладніше
Завтра Літургія в колонії посиленого режиму. Всім терпіння і каяття... Докладніше
В четвер, 11 травня, відбудеться служба Божа в каплиці Воскресіння Христового в Одеському СІЗО. Рапорти на вивід ув'язнених готові, передачі зібрані,  хрестики-календарі-ладан-вугіль-молитвослови і Нові Завіти... Докладніше