Відбулась служба Божа в таборі посиленого режиму.
Передав ув'язненим теплий одяг і продукти харчування.
Завтра збираюсь в СІЗО, якщо погода дозволить.
Виїжджаю в 12.00, якщо не замете.
Якщо погода не дозволить...Докладніше
Сьогодні передавав передачу в тюрму.
Таке враження, що сидить половина Одесси, а друга половина принесла передачу тим, хто сидить:
-- дуже багато людей, і звичайно ж -- зустрів знайомих...
Фоток з...Докладніше
Відкопав на складі семисвічник напрестольний для тюремного храму по старій ціні -- 2800.Может, захочите взяти для тюремної Місії? Будемо вдячні дуже сильно.Дякую )
Докладніше