+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні лікарня на Слободці...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Після Літургії сьогодні поїхав в 11 міську лікарню, на Слободці котра -- 

переказали дружньо налаштовані протестанти, 

що хворий потребує мене.

Приїжджаю...

Зазвичай, після спілкування , я кажу -- 

цій людині не потрібний экзорцист, бо вона не біснувата.

тому -- нехай робить правильні вибори по життю,

кається в гріхах,

приліпляється до Церкви Христової, і приступає до Таїнств, 

і Бог його зцілить...

Але сьогодні все по-іншому.

Його звуть Олег.

Він не може читати -- не вміє.

Батьки  ним абсолютно не займались, бо були в такому ж стані, 

як і він...

Йому 20 років.

І той стан, в котрому він знаходиться, інакше як біснуватість

я не можу назвати.

Тому, я прошу всіх, хто молиться -- моліться про нехрещеного Олега, 

як пр оголошенного, бо він виявив бажання хреститися, і почався

процес підготовки до цього Таїнства.

Його звуть Олег.

Батьків у нього вже немає.

Нікого немає.

Моліться, прошу вас.

Дякую...

Я в понеділок їду в Білу Церкву на навчання,

після чого мені видадуть сертифікат, який підтверджуватиме мої повноваження,

як тюремного капелана...

Приїду в п'ятницую пізно ввечері...

P.S. Я привіз йому предмети першої необхідності, 

і продукти харчування, і Максим завтра приїде, привезе ще, 

так що він ні в чому поки що потреби не має, 

крім молитви....

 

Лікарні

Ще блоги

Мені дали можливість користуватися  приміщенням, яке годиться для занять музикою,  гри на муз інструментах, співу і будь-якої музичної творчості.  Маючи деякий досвід гри в складі музичного колективу я хотів... Докладніше
Сьогодні відбулась Літургія в колонії посиленого режиму. Помолились за Україну, за наше місто, за всіх нас, і пом'янули тих, кого з нами уже нема. На проповіді говорил про важливість молитви, про вдячність... Докладніше
Все, що було заплановано на минулий тиждень -- зробили. Встановили сьогодні вікно в Каплиці Преподобної Аполінарії, яка будується в тюрмі -- залишилось обробити,   наповнити Каплицю богослужебним начинням, і... Докладніше
Наш Український воїн Петро повністю екіпірован. Чекаємо тільки ніж, який буде через пару днів. Усім жертовно працюючим земний уклін та подяка велика! Слава Богу! Докладніше