+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні сповідав, причащав, і бесідував

з ув'язненими одеського СІЗО.

Серед них немало достойних людей, 

котрі розповідають свої

сумні історії, трагічні, 

трагікомічні, і дурні...

...і Спаситель поміщає багатьох в тюрми

і табори, тому що якщо не сховати їх -- від них 

самих же -- вони загинуть. 

А так у них з'являється шанс знайти зачатки віри, 

переосмислити приорітети і системи цінностей, 

побудувати свої нові сенси...

Це, звичайно, ті, хто здатен мислити.

Ну, а з тими, хто залишився на своїх позиціях,

і не думає нічого змінювати в житті,

при сьогоднішній діючій тюремній системі

нічого не можна зробити.

На жаль... 

Всім терпіння і віри...

 

СІЗО

Ще блоги

Провів сьогодні половину дня в тюрмі. Там темно і холодно, і дуже багато благодаті Божої. Буквально, таке відчуття, що Всевишній схилився до кожного арештанта,  і слухає, і чекає -- "Помилуй мене, Господи, і... Докладніше
Насилу дійшли руки у тюремної медчастини до мого ув'язненого. Ніби-то  з понеділка почнуть ним займатися. Зараз 12 січня. А вперше я письмово звернувся   з заявою, в якій просив надати йому медичну допомогу в... Докладніше
Фотографію передали ще одну зі служби в Римсько-католицькому костелі Успіння пресвятої Богородиці Діви Марії --  згадування Страстей Христових, молитвене стояння. На жаль не всі змогли прийти, хто зазвичай... Докладніше
Новини дві. Сумна і дуже сумна. Ув'язненому, який пройшов комісію  по умовно - достроковому звільненню  суд відмовив в умовно- достроковому звільненню на тій підставі, що він не працевлаштований. Але дозвольте... Докладніше