+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Сьогодні сповідав, причащав, і бесідував

з ув'язненими одеського СІЗО.

Серед них немало достойних людей, 

котрі розповідають свої

сумні історії, трагічні, 

трагікомічні, і дурні...

...і Спаситель поміщає багатьох в тюрми

і табори, тому що якщо не сховати їх -- від них 

самих же -- вони загинуть. 

А так у них з'являється шанс знайти зачатки віри, 

переосмислити приорітети і системи цінностей, 

побудувати свої нові сенси...

Це, звичайно, ті, хто здатен мислити.

Ну, а з тими, хто залишився на своїх позиціях,

і не думає нічого змінювати в житті,

при сьогоднішній діючій тюремній системі

нічого не можна зробити.

На жаль... 

Всім терпіння і віри...

 

СІЗО

Ще блоги

Відвідав сьогодні СНІД центр, стаціонар, котрий в Кривій Балці. Обійшов всі палати, поговорив з хворими, і відслужив молебень за здравіє. Запланували Літургію на середу. Всім здравія душі і міцності тіла.   Докладніше
Сьогодні служили службу Божу в Одеській тюрьмі. У нас нова людина, і я вірю, що його покаяння щире:  "Отче! Я все життя краду! Украв -- сів -- вийшов -- украв. Я так більше не хочу, не можу, і не буду жити!... Докладніше
Завтра -- відвідування СНІД центру, поліклініки і стаціонару, потім -- колонія посиленого режиму: вирішення поточних питань по будівництву  храму, спілкування с ув'язненими і адміністрацією. Після колонії --... Докладніше