+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

"Батюшко! Допоможіть на ліки -- мазь, бинти і антибіотики..." "Отець Дмитрій, я вийшов з колонії, а мені їхати далеко... Можете допомогти з квитком?" "Мені потрібно паспорт зробити, а я сирота, за паспорт... Докладніше
Сьогодні в світле свято Преображення Господнього  Докладніше
Тих, хто робить, мало. За кипучою діятельністю, релігійною, чи навколорелігійною, часто нема ні милосердя, ні співчуття, ні любові. Я думаю -- в цьому причина того, що тих, хто робить, мало: все кипить -- і... Докладніше
Я щиро намагаюся зробити так, щоб було більше любові, і меньше зла.......і пропоную співучасть -- будемо намагатися разом. Докладніше