+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Ув'язнений не повинен думати про побутові потреби -- у нього взагалі не має бути ніяких побутових проблем: їжа, постіль, одяг, предмети гігієни, тепло, і медичне обслуговування -- це не його питання. Звичайно... Докладніше
Відбулася Літургія у в'язниці.Поки відправив передачу, поки зайшов, та ще незрозумілі складнощі з виводом ув'язнених... і служба почалася в 13.00... І не здійснив там багатьох див по невірі їх.Євангеліє від... Докладніше
В тюрму попросили привезти 5 китайських аккумуляторних ліхтарів, з світлодіодною панеллю, і фарою, самих простих, без приймача і інших наворотів. Просили дуже сильно, і дуже негайно -- обіцяють відключення... Докладніше
Сьогодні, після Літургії в санаторії Лермонтовський, відвідав арештантів, які відбувають покарання в  Ширяївському виправному центрі, який існує для того, щоб адаптувати ув'язнених до життя на волі.  Мої... Докладніше