+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Заговини на Великий Піст в колонії посиленого режиму Блини -- бабуся Соня, і Катерина (дружина одного з в'язнів)... Інше -- аз, недостойний... Арештанти сказали -- супер: як вдома побували... Це вже у нас... Докладніше
У вівторок -- Літургія в тюрмі. Будемо молитися за народ тюремний -- бандитів і ворів -- нехай подасть їм Господь покаяння, і нехай виправленими вийдуть в наше місто, не стануть убивати і красти, але убоявшися... Докладніше
Завдяки добрим людям зібрали та відправили гостро нужденим та хворим арештантам у Вінницьку та Запорізьку області гуманітарну допомогу. Докладніше
Сьогодні займався облаштуванням Каплиці Сергія послушного Київопечерського в санаторії Лермонтовський... ...потім -- відвідав колонію посиленого режиму, передав ув'язненим продукти і матеріали для творчих... Докладніше
Сьогодні відбулась Літургія в колонії посиленого режиму. Помолились за Україну, за наше місто, за всіх нас, і пом'янули тих, кого з нами уже нема. На проповіді говорил про важливість молитви, про вдячність... Докладніше