+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Закон України "Про амністію у 2016 році"- Социальна амністія сьогодення або нарешті соціум на стороні Людей що Опинилися в Екстремально Тяжких Життєвих Обставинах. Докладніше
Відбулася Літургія в тюрмі. Помолились за Україну, за Одесу, за всіх нас, і за всіх убитих і замордованих в тюрмах і таборах... Причастились Святих Христових Таїн, послухали Євангеліє і проповідь. З проповіді... Докладніше
Почалася служба близько 14.00: спочатку папери мої не підписані начальником вчасно -- я підготував листи заздалегідь -- підписував, після цього мене оглядали на вході, потім чекав супровід, потім мені... Докладніше
Наближається Різдво Христове! Треба поїхати в 9-е відділення психіатричної лікарні, поздоровити діток, котрі залишились у відділені -- їх там душ 5 -- подарувати солодкі подарунки... Це можна зробити 6 -10... Докладніше
Наш податковий фінансовий звіт за 2024 рік Докладніше