+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Добра людина привезла речі. Багато. Після сортування частина -- їде в тюрму, частина -- в колонію частина -- в багатодітну родину і частина -- в психіатричну лікарню на Слободку. завтра все розвезу. Сбір... Докладніше
Благодійна організація  "Благодійний фонд "Одігітрія"  проводить духовну, реабілітаційну і соціальну роботу в місцях  позбавлення волі, надає підтримку тим, хто звільнився з місць позбавлення волі,  підтримує... Докладніше
Якісь добрі люди -- матушка Світлана до них виходила, я їх навіть не бачив -- привезли прекрасну передачу для роботи з ув'язненими:  одних штанів пар 20, і футболки, і светри, і куртки...  дякую дуже вам... Докладніше
Звершили сьогодні службу Божу в виправному таборі. Ні одна служба не схожа на іншу,  хоча ми щоразу виконуємо одні і ті ж дії, а в колонії,  де служба проходить в бібліотеці серед житлової зони, щоразу різний... Докладніше