+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Ось, тільки до компьютера добрався... В Києві всіх перемогти не вдалося -- залишилося три заліки -- поїду ще в цей понеділок... Літургія Передосвячених  Дарів в Каплиці Сергія Послушного в санаторії... Докладніше
Всю другу половину дня провів в тюрмі. Молився за арештантів, помазував оливою, і просто бесідував. Визначили тих, хто буде хреститися 19 січня - їх 7 чоловік.  Зробили генеральне прибирання в каплиці... Докладніше
Завтра Літургія в Лермонтовському санаторії, і в неділю -- також... Початок служби в 8.30 Будемо працювати над собою -- рятувати душі свої... ...вірніше -- Господь Духом Святим буде працювати з нами,  а ми --... Докладніше