+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Відбулася Літургія в колонії посиленого режиму. Ув'язнені сповідались, причастились Святих Христових Таїн, молились, слухали Євангеліє і проповідь, в котрій говорилось про  благочестя, покаяння, благодать Божу... Докладніше
Художня майстерня в колонії посиленого режиму принесла перші плоди -- дві ікони. Святитель Ігнатій Брянчанинов -- підрамник, холст, акрил, 30 х 40 Покрова Пресвятої Богородиці -- дошка, холст, акрил, 30 х 60... Докладніше
Звернулася до мене людина, яка перебуває за гратами... Каже - потрібно термінове лікування, бо інакше можу ногу втратити... Докладніше
Сьогодні служили службу Божу в Одеській тюрьмі. У нас нова людина, і я вірю, що його покаяння щире:  "Отче! Я все життя краду! Украв -- сів -- вийшов -- украв. Я так більше не хочу, не можу, і не буду жити!... Докладніше