+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Сьогодні служив в тюрмі.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

19.09.2017 р.

Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.

Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,

і причастились Святих Христових Таїн.

З проповіді

Ми отримуємо свободу, коли приймаємо рішення йти за Господом,

виконуючи  Його Святу волю, і змиряємося з цією  волею, повністю покладаючи всі надії і уповання на Нього...
...
Роздав ув'язненим  хрестики, ікони, Св. воду, та інш.

Всім любові і милосердя.

СІЗО

Ще блоги

Думаю, що коли ложка до обіду -- це прекрасно, і милість Божа. Докладніше
Після служби в каплиці Преподобного Сергія Послушного Київопечерського: Купив, і відправив ув'язненому ліки,  на цей раз -- в Житомирську область. Поїхав в податкову, і замовив довідку про неприбутковість... Докладніше
Сьогодні після служби Божої у Свято-Покровському храмі м.Одеси на Курськой, 67, разом з Іллей Краснобаєвим та БО "Благодійний фонд Одигітрія" зібрав та відправив гуманітарну допомогу гостро нужденим в'язням у... Докладніше
Відбулось Таїнство маслособорування в тюремній лікарні. Після служби -- спілкування з ув'язненими і медперсоналом... Передав хворим арештантам ікони, продукти і ліки. Завтра -- Літургія Першосвячених  Дарів в... Докладніше