Вчора відігнав машинку в колонію --
там є автомайстерня,
і поварити повністю гнилий кузов
можна тільки там...
Якщо взагалі вдасться закінчити цей ремонт...
Я на Базарній, 25 --
пишу листи, і працюю над...Докладніше
19.09.2017 р.
Відбулась служба Божа в тюремній каплиці Воскресіння Христова в Одеському СІЗО.
Помолились за всіх, прочитали Євангеліє, сповідали гріхи свої,
і причастились Святих Христових Таїн.
З проповіді
Ми...Докладніше
Задумав провести Таїнство маслособорування в дитячому відділенні туберкульозного диспансеру.
С зав.відділенням уже домовився.
В наступну суботу, дасть Бог...
Докладніше
Відвідав сьогодні СНІД центр, стаціонар, котрий в Кривій Балці.
Обійшов всі палати, поговорив з хворими, і відслужив молебень за здравіє.
Запланували Літургію на середу.
Всім здравія душі і міцності тіла.
Докладніше