+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Був хворий...

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Відбулася Літургія в храмі Нерукотворного Образа Господа Нашого Ісуса Христа в СНІД центрі. ...але "Він взяв на Себе наші немочі, і поніс хвороби"... ...і "якщо сповідаємо гріхи наші, то Він, будучи вірним і праведним, простить нам гріхи наші, і очистить нас від всякої неправди"... Ядущий Мою Плоть і пиющий Мою Кров пребуває в Мені, і Я в ньому. Євангеліє від Іоанна -- 6:56 Воістину -- Христос Воскрес!

Лікарні

Ще блоги

Сьогодні відбулася Літургія в колонії посиленого режиму. Молились за мир в Україні, за воїнів, за всіх нас, і за тих,  кого з нами вже нема. З проповіді: "Не кожний, хто каже Мені: "Господи! Господи!", Докладніше
На сон грядущий роздумами плавно прийшов -- в тюрму -- куди ж іще? І ось яка цікавість відбувається: відбуваються в наших пенітенціарних закладах постійні перевірки. Докладніше
Зараз у центрі соціальної адаптації Одигітрія проходить реабілітацію стаціонарно одна людина. Амбулаторно приходять 4-5 на тиждень. Ну, а дистанційно порахувати неможливо. Відправляємо хворим та гостро... Докладніше
Відслужив молебень за здравіє в дитячому відділенні обласного туберкульозного диспансеру на Белінського. Передав діткам соки, смаколики, одяг, іграшки, і постіль. Всім терпіння і любові. Докладніше