+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Я вдома

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Я вдома.
На душі -- світло і радісно -- відчувається, що тиждень, проведений в Михайлівському Золотоверхому монастирі не пройшов даремно...

Сьогодні потрібно відіслати дві посилки - одну з дитячими речами, в сем'ю, де 9 дітей -- 4 своїх і 5 прийомних -- живуть в області...
І другу -- бувшому в'язню: подзвонив, і попросив взуття і куртку -- вони в мене є.
И забрать нужно иконы -- уже пришли...

Завтра Літургія в колонії посиленого режиму.

"Завжди радуйтесь.
Непрестанно моліться.
За все дякуйте."
Ап. Павел.

 

Різне

Ще блоги

Якісь добрі люди -- матушка Світлана до них виходила, я їх навіть не бачив -- привезли прекрасну передачу для роботи з ув'язненими:  одних штанів пар 20, і футболки, і светри, і куртки...  дякую дуже вам... Докладніше
Відбулася  служба Божа в Одеській тюрмі. Помолились за Україну, за владу і військо,  за всіх нас, і пом'янули тих, кого з нами уже нема. І мене скоро не буде, і тебе, а наші діти залишаться,  і від нас... Докладніше
Сьогодні після того, як ми з Домбровская Ольга відгрузили велику передачу в СІЗО, проповідував і служив на тюремних корпусах. Хочу провести службу за участю ще одного священника -- сподіваюсь, завтра під час... Докладніше
Ув'язненого Миколу, за якого ми боролись, і до якого я їздив кілька разів на суд в Роздільну звільнили з під стражі: 2 роки умовно......і це при тому, що прокурор, зі слів адвоката, був рішучо налаштований на... Докладніше