+38067 48 55 333 RSS Допомогти

Всім любові і жертвеного серця.

Зображення користувача Дмитрий Краснобаев.

Послухайте, що скажу...
Ні ви, ні я не утримуємо злочинців, не допомагаємо злочинцям, не полегшуємо життя (і тюремне ув'язнення) злочинцям.
Ви приносите -- те, що приносите, і жертвуєте -- стільки, скільки вважаєте правильним -- Богу.
В Церкву.
Або на Тюремну Місію.
Я ж, в свою чергу, використовую ці приношення і пожертви для того, щоб будувати Церкву -- не дім з куполом, не приміщення для богослужінь -- але зібрання грішників, які розкаялися, колишніх злочинців, тих, хто приніс щире каяття Богу, і повернувся до Нього обличчям...
Так, не всі з них зберігають цей вектор, але вони хоча б намагаються примиритися з Господом, з молитвою, словом Євангелія і Таїнствами церковними.
І я точно знаю -- ніхто з них не залишиться колишнім, бандитом і крадієм, але пробуджена совість їхня не дасть їм коїти беззаконня з колишнім завзяттям, а Спаситель не дасть загинути душам, скуштувавшим яко благ Господь.
А пожертви наші суть свідоцтво для них того, що молитва їхня почута, і Бог звернув на них Свою увагу...
...і кожний з них, хто навернувся до Бога -- це мінус один злочинець в нашому місті і на наших вулицях...
Це все до розмови "ми не хочемо допомогати бандитам".
Так бандитам і не треба допомогати, а допомогати потрібно собі, спасати потрібно -- в першу чергу -- свою душу, виконуючи заповідь Божу, як говорить Христос в Євангелії: --
"в темниці був, і ви прийшли до Мене.
так як ви зробили це одному з цих братів Моїх менших, то зробили Мені."
Ті, хто не читають Євангеліє, можуть керуватися здоровим глуздом:
Невиправлений злочинець з місць позбавлення волі вийде в наше з вами місто, і буде далі скоювати злочини.
І треба дати їм шанс після виходу зажити іншим життям -- потрібен Центр Адаптації...але це вже інша тема...
Це в трьох словах...)
Всім любові і жертвеного серця.

P.S. Участвовать -- здесь:  http://mission.tyurem.net/ru/help

Реабілітаційний Центр

Ще блоги

Сьогодні після Літургії в санаторії Лермонтовський  відслужив молебень за здравіє в дитячому відділенні туберкульозної лікарні. Помолились, прочитали апостольске послання, Євангеліє, послухали  проповідь...... Докладніше
Зібрав передачу ув'язненим Одеського СЫЗО -- продукти, ыкони, літературу. постільну білизну, ладан і вугіль, і окуляри для зору. Всі ці речі для нас, в принципі, абсолютно не є чимось  поза межею -- подумаєш,... Докладніше
Відбулась Літургія в колонії посиленого режиму. Передали ув'язненим продукти і предмети першої необхідності. Служба Божа запалює світло в душах, і стає видно -- куди йти далі. Всім терпіння і жертовного серця... Докладніше
Нагадую, що служба Божа в каплиці преподобного Сергія послушного Київопечерського, в санаторії Лермонтовський, почнеться завтра, в неділю, не в 9.00, а в 8.30... Докладніше